۱ فروردین ۱۴۰۲

ارائه گزارش عملکرد سال95 شرکت جم صنعت کاران در جلسه مدیران پتروشیمی جم

ارائه گزارش عملکرد سال95 شرکت جم صنعت کاران در جلسه مدیران پتروشیمی جم
مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران گزارشی از عملکرد یکساله این شرکت در جلسه صبحگاهی مدیران واحدهای مجتمع پتروشیمی جم ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران، مهندس محسن آتش زمزم در جلسه صبحگاهی مدیران واحدهای مجتمع پتروشیمی جم با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت جم صنعت کاران در سال 95 اظهار کرد: در حوزه منابع انسانی در حال حاضر دارای 1700 پرسنل هستیم که  در سال گذشته علاوه بر پرداخت مستمر حقوق و مزایا و پاداشهای جاری به 37 نفر هدیه ازدواج  ،  155 نفر هدیه  تولد فرزند ، 5670 نفر از خانواده پرسنل هزینه سفر و 627 نفر نیز وام ضروری پرداخت کرده ایم

وی افزود: در سال گذشته همچنین برای جذب 30 نفر که در سفر وزیر کار به عسلویه وعده داده شده بود آزمون استخدامی برگزار کردیم که در اواخر سال این افراد جذب شرکت شدند.

مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران با اشاره به عملکرد حوزه خدمات و پشتیبانی این شرکت خاطرنشان کرد: در سال گذشته با برنامه ریزی که انجام شد موفق شدیم حدود 800 نفر از کارکنان شرکت را از کمپ پترو جم ، کمپ کوهستان و واحدهای آپارتمانی در شهر عسلویه به 4 بلوک در شهرک خلیج فارس منتقل کنیم تا در زمینه اسکان کارکنان دیگر با مشکلات گذشته مواجه نباشیم و هم اکنون 930 نفر از کارکنان ما در شهرک خلیج فارس اسکان دارند و با این کار ضمن بالا رفتن سطح رضایت مندی پرسنل ماهانه بالغ بر ٥٠٠ میلیون تومان در هزینه های شرکت صرفه جویی گردید

وی ادامه داد:بعد از تحویل گرفتن بلوک های جدید شهرک خلیج فارس در مدت کوتاهی واحد خدمات شرکت ، با هزینه ای بالغ بر ١ میلیارد تومان برای آماده سازی واحدها اقدام به بازسازی ، رنگ آمیزی بلوک ها و تجهیز واحدها کرد. همچنین توانستیم رستوران کارکنان را نیز که مدت ها نیمه کاره باقی مانده بود را بازسازی و به بهره برداری برسانیم .

آتش زمزم گفت: در حوزه نقلیه و ترانسپورت پرسنل در سال گذشته با تغییر پیمانکار اقدام به نوسازی ناوگان نقلیه شرکت کردیم در حالی که هیچ افزایش هزینه ای را شرکت متقبل نشد و همچنین با برنامه ریزی سهمیه پرواز ، در این بخش نیز خدمات بهتری به پرسنل داده شده است

وی با بیان عملکرد واحد حقوقی و امور قراردادهای شرکت اظهار کرد: در سال گذشته این واحد 57 قرارداد با پیمانکاران انعقاد ، 34 مناقصه عمومی برگزار و 210 مورد صورت وضعیت پیمانکاران را بررسی و تعیین تکلیف کرده است.

مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران در خصوص عملکرد واحد فنی و مهندسی تصریح کرد: در سال گذشته توانستیم 38 پروژه عمرانی را در مجتمع پتروشیمی جم و سایر شرکت ها اجرا کنیم . همچنین در تامین ماشین آلات سنگین پتروشیمی جم نیز به عهده ما بوده است که با کمترین هزینه این ناوگان را نیز نوسازی کردیم.

وی در مورد عملکرد حوزه مالی شرکت اظهار کرد: ما در سال گذشته تلاش کردیم تا حقوق پرسنل را به صورت مرتب در 25 هر ماه پرداخت کنیم و پاداش ها را هم در موعد مقرر خود واریز نماییم که در گذشته این نظم در پرداخت های شرکت وجود نداشت.

آتش زمزم اضافه کرد: در حوزه مالیاتی و أمور مربوط به تامین اجتماعی نیز با مکاتبات و اعتراضاتی که به مطالبات مالیاتی و تامین اجتماعی سال های گذشته داشتیم توانستیم شامل بخشودگی و کاهش قابل توجه در پرداخت مالیات و بیمه بالغ بر ٢٢ میلیارد تومان  شویم.

وی با بیان اینکه در سال 95 توانستیم بخش قابل توجه از بدهی شرکت به پتروشیمی جم را پرداخت کنیم افزود: در آواخر سال ٩٤ که بنده مسوولیت شرکت را به عهده گرفتم شرکت جم صنعت کاران 73میلیارد تومان به پتروشیمی جم بدهکار بود که در سال گذشته با تعین تکلیف قراردادهای باز ، ارائه مفاصا حسابهای بیمه و ... و با برنامه ریزی که انجام دادیم حدود 34 میلیارد تومان از این بدهی را کاهش دادیم .

مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران درباره عملکرد واحد روابط عمومی نیز گفت: در گذشته شرکت واحد روابط عمومی نداشت و بنده از بدو ورودم تصمیم گرفتم که این واحد را در شرکت تشکیل بدهم تا پل ارتباطی میان کارکنان و مدیران شرکت به نحوه مطلوب تری صورت بگیرد. 

وی افزود: این واحد در مدت کوتاهی که تشکیل شده است توانست با اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی برای کارکنان و خانواده هایشان رضایت نسبی را میان پرسنل جذب کند و با راه اندازی پرتال شرکت کلیه مناقصه ها و مزایده های شرکت از طریق سایت به اطلاع عموم می رسد و حتی فراخوان استخدامی هم که داشتیم از طریق سایت انجام دادیم که حدود 950 نفر برای این آزمون استخدامی از طریق سایت ثبت نام کرده بودند.

آتش زمزم  اظهار داشت: ما در حال طراحی اپلیکیشن موبایلی کارمند همراه هستیم که کارکنان می توانند از طریق آن با شرکت در ارتباط باشند و کلیه امورشان را انجام دهند .

مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران در پایان از کلیه مدیران و کارکنان شرکت به خاطر همراهی و همکاری در طول سال گذشته تشکر کرد و افزود: هر موفقیتی که در شرکت وجود دارد مدیون همکاری همه کارکنان محترم می باشد که در اینجا از زحمات تمام همکاران تقدیر می کنم.

 

۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶
تعداد بازدید : ۵,۳۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید