۱ فروردین ۱۴۰۲

میرافضلی:بودجه ورزشی کارکنان جم صنعت کاران را دو برابر می کنیم

میرافضلی:بودجه ورزشی کارکنان جم صنعت کاران را دو برابر می کنیم
مدیرعامل پتروشیمی جم گفت: امسال یکسری خدمات ورزشی جدید را قصد داریم که برای کارکنان ارائه کنیم که بعد از نهایی شدن اعلام خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران،مهندس حسین میر افضلی در مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان جم صنعت کاران به مناسبت هفته دولت اظهار کرد:برنامه ما حمایت از برنامه های ورزشی و رفاهی کارکنان است و برای تشویق کارکنان به ورزش قصد داریم بودجه ورزشی کارکنان جم صنعت کاران را دو برابر کنیم .

وی افزود: معتقدیم که ورزش کارکنان ارزش هزینه کردن دارد چرا که موجب سلامت در کار و زندگی شخصی آنها می شود و تاثیر بسزایی در روحیه آنها دارد.

مدیرعامل پتروشیمی جم تصریح کرد:امسال یکسری خدمات ورزشی جدید را قصد داریم که برای کارکنان ارائه کنیم که بعد از نهایی شدن اعلام خواهیم کرد.

میر افضلی اظهار کرد:توقع داریم که در همه رشته ها  در طول سال مسابقات مختلفی برگزار شود  و اکنون هم که کارکنان جم صنعت کاران به مجموعه شهرک خلیج فارس اضافه می شوند  انتظار است که فعالیت های ورزشی آنها گسترش پیدا کند چرا که امکانات ورزشی مناسبی در شهرک وجود دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:انتظار دارم استقبال از ورزش در میان کارکنان بیشتر شود و همه کارکنان شرکت در اینگونه مسابقات مشارکت داشته باشند .ما هم تلاش می کنیم امکانات ورزشی را توسعه دهیم تا کارکنان محیط مناسبی برای ورزش کردن داشته باشند.

آتش زمزم: از فعالیت های ورزشی کارکنان در همه زمینه ها حمایت می کنیم

مهندس محسن آتش زمزم نیز در این مراسم با تشکر از مسوولین برگزار کننده مسابقات فوتسال گفت:برگزاری این مسابقات فوتسال تنها با حمایت مهندس میرافضلی اجرایی شده است و اگر نبود این حمایت ها نمی توانستیم این مسابقات را به این صورت برگزار کنیم.

مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران افزود: امیدواریم در آینده مشارکت کارکنان در فعالیت های ورزشی بیشتر شود چرا که معتقدیم ورزش موجب سلامتی و دوری از حاشیه ها و بالابردن انگیزه کارکنان برای کار می شود.

مهندس آتش زمزم در پایان تصریح کرد: این آمادگی را داریم که از فعالیت های ورزشی کارکنان در همه زمینه ها حمایت کنیم و در آینده مسابقات بیشتری در سطح کارکنان برای افزایش فضای همدلی و همکاری میان آنها برگزار خواهیم کرد.

بنابراین گزارش، مسابقات فوتسال شرکت جم صنعت کاران به مناسبت هفته دولت با حضور 12 تیم از 10شهریور ماه آغاز شد و بعد از برگزاری 20 مسابقه در نهایت تیم بوتن 1 توانست با پیروزی بر تیم جوشکاری در دیدار فینال به مقام قهرمانی نخستین دوره این مسابقات دست پیدا کند . همچنین تیم خدمات اداری نیز توانست در دیدار رده بندی با پیروزی بر تیم انبار کالا به مقام سومی این مسابقات دست پیدا کند.

در این مسابقات حسین ابراهیمی از تیم بوتن 1 با 15 گل زده آقای گل مسابقات شد و براساس نظر کمیته فنی مسابقات حسین زائری از تیم بوتن 1 بهترین بازیکن این مسابقان لقب گرفت. همچنین با نظر کمیته فنی و کمیته داوران تیم انبار محصول به عنوان تیم اخلاق مسابقات انتخاب شد.

 

 

 

 

 

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۶:۳۵
تعداد بازدید : ۲,۴۷۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید