۱ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری نشست سرپرستان واحد های شرکت با مدیرعامل جم صنعت کاران

برگزاری نشست سرپرستان واحد های شرکت با مدیرعامل جم صنعت کاران
نشست هم اندیشی سرپرستان واحد های مختلف شرکت جم صنعت کاران با مدیرعامل شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران، مهندس آتش زمزم در نشست هم اندیشی سرپرستان واحد های شرکت جم صنعت کاران با اشاره به اقداماتی که تا کنون برای بهبود وضعیت شرکت انجام شده است اظهار کرد:تمام تلاشمان بر این است که تا پایان مهرماه امسال بیشتر نفرات ساکن در کمپ پترو جم را تخلیه کنیم و پرسنل را به شهرک خلیج فارس و یا ساختمانهای بهتر منتقل کنیم تا مشکلات اقامتی کارکنان شرکت برطرف شود .
وی افزود:در هر موقعیتی که شرایطی وجود داشته باشد تلاش خواهیم کرد تا وضعیت پرسنل در شرکت بهتر از گذشته شود تا کارکنان بدون دغدغه به فعالیت های خود بپردازند.
مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران خاطرنشان کرد: قصد داریم که فعالیت های شرکت در خارج از مجموعه پتروشیمی جم را افزایش دهیم و سیاست ما این است که از سایر شرکت ها هم پروژه بگیریم و فعالیت شرکت را در منطقه گسترش بدهیم.
وی تاکید کرد:در حال حاضر شرایط پرسنل شرکت جم صنعت کاران نسبت به سایر پرسنل شرکتی شاغل در منطقه بهتر است و امیدوار هستیم این شرایط با همراهی مدیران جم بهتر از شرایط فعلی شود.
مهندس آتش زمزم تصریح کرد: تلاش می کنیم که فاز 2 رستوران کارکنان شرکت را نیز تا مهر ماه امسال تجهیز و راه اندازی کنیم و با افزایش فضای رستوران ،کیفیت پذیرایی از  پرسنل هم بهبود می یابد. و لازم میدانم از همراهی مدیران محترم پتروشیمی جم خصوصا آقای مهندس میرافضلی که در جهت ارتقا وضعیت رفاهی و معیشتی پرسنل جم صنعت کاران نهایت همکاری را دارند تشکر کنم .
وی در خصوص طرح طبقه بندی مشاغل نیز اظهار کرد : با توجه به اینکه آشنایی کامل به  طرح طبقه بندی مشاغل دارم  در حال رایزنی با بخش های مختلف برای دریافت چارت و مشاغل همکاران هستیم تا اجرای هر چه سریعتر این طرح اجرایی شود.
مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران تاکید کرد: طرح طبقه بندی مشاغل برای همسان سازی حقوق پرسنل و پرداخت یکسان و عادلانه مزد به کارکنان بر اساس قانون کار است و اگر هم اجرای این طرح دارای بار مالی باشد شرکت آنرا اجرا خواهد کرد چرا که اجرای طرح طبقه بندی  إلزاما در همه مشاغل موجب افزایش حقوق نمی شود و امیدواریم با اجرای کامل این طرح پرسنل شرکت به حق و حقوق قانونی خود برسند .
وی با اشاره به درخواست اجرای طرح 14-14 برای تردد پرسنل خاطرنشان کرد:این مسئله مربوط به کل منطقه می شود چرا که اگر ما تنها این طرح را اجرا کنیم مجموعه های دیگر تحت تاثیر قرار می گیرند و در حال حاضر اجرای این طرح در محدوده اختیار ما نیست و ما در این خصوص تابع تصمیمات منطقه ای  هستیم و قرار شده است که یک تصمیم کلی برای کلیه مجتمع ها مستقر در عسلویه در این مورد اتخاذ گردد و هر زمان در این خصوص تصمیم کلی از طرف مراجع ذی صلاح اتخاذ گردد ما نیز آنرا اجرا خواهیم کرد.
مهندس آتش زمزم با اشاره به اصلاح آئین نامه اداری شرکت تصریح کرد:در جهت رفاه حال کارکنان سعی می کنیم آئین نامه اداری شرکت را اصلاح کنیم تا در اجرای آن تا حد امکان رضایت پرسنل فراهم شود.
لازم به ذکر است که در ابتدای این نشست تعدادی از سرپرستان واحدها به بیان مشکلات و دغدغه های پرسنل بخش خود پرداختند و با طرح انتقاداتی خواستار اصلاح برخی امور در شرکت شدند.
در پایان این نشست نیز مجید غفارپور ،به نمایندگی از کارکنان شرکت از اقداماتی که تاکنون توسط مدیرعامل شرکت صورت گرفته است تشکر و قدردانی کرد.

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۷:۱۶
تعداد بازدید : ۵,۹۲۸

نظرات بینندگان

غلامحسین بادپا
۱۳۹۵/۰۵/۲۹
5
2
8

به نام خدا باسلام و احترام من هم به نوبه خود خدمت جناب آقای مهندس آتش زمزم مدیریت محترم عامل شرکت JSK بابت زحماتی که طی این مدت کشیدند،تشکر میکنم و آرزوی توفیقات روزافزون برای حضرتعالی را دارم و امیدوارم همه با هم دست به دست هم دهیم تا در راه پیشبرد اهداف
عالی این شرکت گام برداریم. باتشکر و دعای خیر - غلامحسین بادپا - نماینده کارکنان شرکت JSK


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید