۱۶ بهمن ۱۴۰۱

مجمع عمومی عادی سالانه پتروشیمی جم در سال 95برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه پتروشیمی جم در سال 95برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالانه پتروشیمی جم با حضور بیش از 92 درصد صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آنها ، اعضای هیأت مدیره، بازرس قانونی شرکت و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و نماینده سازمان حسابرسی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران، پیرو آگهی دعوت مندرج در روزنامه های کثیرالانتشار اطلاعات و دنیای اقتصاد جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی جم (سهامی عام)  بمنظور بررسی و اتخاذ تصمیم درمورد صورتهای مالی و عملکرد سال مالی منتهی به بیست و نهم اسفند ماه 1394 در روز دو شنبه مورخ بیست و هشتم تیر ماه 1395 رأس ساعت 10:00 صبح در محل پژوهشگاه صنعت نفت (سالن آزادگان) واقع در تهران، ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی با حضور بیش از 92 درصد صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آنها ، اعضای هیأت مدیره، بازرس قانونی شرکت و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و  نماینده سازمان حسابرسی با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید برگزار شد.

ابتدا دراجرای مفاد ماده۱۰۱ اصلاحیه قانون تجارت و ماده 24  اساسنامه شرکت نسبت به انتخاب اعضاء هیأت رئیسه مجمع اخذ رأی بعمل آمد و در نتیجه اشخاص مشروحه ذیل انتخاب گردیدند:

1-علیرضا برادران                                 بعنوان رئیس مجمع

2-علی کریمی                                         بعنوان ناظر مجمع

3- محمد مهدی انتشاراتی                    بعنوان ناظر مجمع

4-  سیدحسین میرافضلی                       بعنوان دبیر مجمع

پس از قرائت دستور جلسه، مجمع وارد دستور جلسه گردید. ابتدا گزارش هیأت مدیره در رابطه با عملکرد و سپس گزارش حسابرس و بازرس قانونی درخصوص صورتهای مالی سال مالی منتهی به بیست و نهم اسفند ماه 1394 قرائت و مجمع پس از بحث و بررسی و انجام مذاکرات لازم در رابطه با گزارشات مذکور و با توجه به تکالیف و رهنمودهای مندرج در صورت خلاصه مذاکرات مجمع تصمیمات زیر را به اتفاق آراء اتخاذ نمود :

1- صورتهای مالی مشتمل بر ترازنامه مورخ بیست و نهم اسفند ماه 1394 و صورتحساب سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد مربوط به سال مالی منتهی به  بیست و نهم اسفند ماه 1394 شرکت به تصویب رسید.

2- مقرر گردید از سود قابل تخصیص مبلغ 14.400 میلیارد ریال ( به ازای هر سهم مبلغ 1.500ریال ) بین سهامداران تقسیم و طی مهلت مقرر در قانون تجارت در وجه سهامداران پرداخت و الباقی بحساب سود انباشته پایان دوره منظور گردد.

3-  کلیه معاملات مشمول مفاد ماده 129 اصلاحیه قانون تجارت به شرح مندرج در  بند 14 گزارش بازرس قانونی و یادداشت شماره 32 همراه صورت های مالی که به تایید هیأت مدیره رسیده با تأکید بر رعایت مفاد قانون تجارت و اساسنامه شرکت مورد تنفیذ مجمع قرار گرفت.

4- "سازمان حسابرسی" بعنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی (اصلی و علی البدل) شرکت برای سال مالی منتهی به بیست و نهم اسفند ماه 1395 انتخاب گردید.

5-  روزنامه کثیرالانتشار " اطلاعات " جهت نشر آگهی های شرکت تعیین گردید.

6- مجمع به آقای سیدحسین میرافضلی وکالت با حق توکیل به غیر داد تا نسبت به ثبت این صورتجلسه در اداره ثبت شرکتها و امضاء ذیل اسناد و دفاتر ثبتی اقدام نماید.

جلسه ساعت 13:00 با ذکر صلوات خاتمه یافت.

۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶
تعداد بازدید : ۲,۶۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید