۱۲ خرداد ۱۴۰۲

مهندس میرافضلی : ساخت و تولید انبوه دو گرید جدید در پتروشیمی جم

مهندس میرافضلی : ساخت و تولید انبوه دو گرید جدید در پتروشیمی جم
به همت متخصصان کارآزموده و مجرب شرکت پتروشیمی جم تولید دو گرید جدید با ارزش افزوده بالا به تولید انبوه رسید
مهندس میر افضلی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و کاهش وابستگی صنایع پایین دستی به واردات و همچنین افزایش توان رقابتی شرکت در بازارهای جهانی، شرکت پتروشیمی جم به همت متخصصان کار آزموده و مجرب، تولید گریدهای جدید با ارزش افزوده بالا را در دستور کار خود قرار داده است. در این راستا گریدهای پلی اتیلن Caps and Closures و پلی اتیلن Yarn در پتروشیمی جم تولید شده و آماده تحویل به مشتریان داخلی و خارجی می باشند.
مدیر عامل پتروشیمی جم مهمترین ویژگی های مورد انتظار برای گریدهای Caps and Closures را خواص مکانیکی شامل ESCR مطلوب، مدول مناسب (پایداری ابعادی) و ویژگی های مطلوب در تماس با مواد غذایی دانست و افزود: این گرید برای ساخت درب بطری نوشیدنیها، مواد دارویی، بهداشتی، شیمیایی و ... بکار می رود. در مورد نوع و میزان افزودنی های مورد استفاده در این گرید، با توجه به اینکه افزودنی های بکار رفته در پلی اتیلن روی خواص آن در تماس با مواد غذایی اثرگذار هستند، لذا محدودیتها و استانداردهای بین المللی در تولید این گرید رعایت شده است.
مهندس میر افضلی افزود: پلی اتیلن گرید Yarn برای اولین بار در کشور در شرکت پتروشیمی جم تولید شده است و یکی از گریدهای پر مصرف پلی اتیلن بالاخص در کشورهای آسیایی مانند چین می باشد و از ویژگی های این گرید می توان به استحکام بالا و مقاومت در مقابل مواد شیمیایی و عوامل بیولوژیکی اشاره کرد. کاربردهای عمده این گرید در تولید طناب، تورهای ماهیگیری و ... می باشند.
 
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲
تعداد بازدید : ۲,۳۰۷

نظرات بینندگان

ایمان.ش
۱۳۹۵/۰۴/۰۵
5
0
0

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت شما ضمن قبولی طاعات و عبادات شما اینجانب آدرس ایمیل مهندس غلامرضا عادل زاده رو میخواستم خواهشمندم اگر مقدور هست براتون آدرس ایمیل ایشون رو برام بفرستید با تشکر از شما از طرف یکی از آشنایان مهندس غلامرضا عادل زاده


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید