۱ فروردین ۱۴۰۲

میرافضلی:پتروشیمی جم در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال پایدار اهتمام می‌ورزد

میرافضلی:پتروشیمی جم در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال پایدار اهتمام می‌ورزد
مدیرعامل پتروشیمی جم از دسترسی به رکورد تولید 95 درصد ظرفیت اسمی الفین توسط پتروشیمی جم خبر داد.
مهندس حسین میرافضلی در گفتگو با روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به افزایش تولید این شرکت، اظهار داشت: پتروشیمی جم از مجتمع‌های بزرگ و مهم در سطح مجموعه‌های پتروشیمی در کشور است و نقش مهمی در تولید انواع محصولات پتروشیمی دارد.
وی افزود: محصولات تولیدی این مجتمع به ویژه الفین، کاربرد بسیار زیادی در صنعت دارد و شاهد صدور این محصول ارزشمند به بازارهای جهانی هستیم که سودآوری ارزی خوبی برای کشور داشته است.
مدیرعامل پتروشیمی جم خاطر نشان کرد: در سالی که به نام سال " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری شده، پتروشیمی جم در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی و افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار اهتمام می‌ورزد.
میرافضلی تصریح کرد: افزایش ظرفیت تولید و رسیدن به حداکثر ظرفیت اسمی در پتروشیمی جم از اساسی‌ترین اولویت‌های این مجموعه پتروشیمی است و امیدوار هستیم در این مسیر به توفیقات لازم برسیم.
وی یادآور شد: کیفیت محصولات تولیدی پتروشیمی جم در یکسال اخیر بهبود پیدا کرده و در سال جاری نیز در راستای افزایش سطح کیفی تولیدات این مجموعه نهایت تلاش خود را به کار می‌بندیم.
مدیرعامل پتروشیمی جم از دسترسی به رکورد تولید 95 درصد ظرفیت اسمی الفین توسط پتروشیمی جم خبر داد و ابراز داشت: در سال گذشته، ظرفیت تولید الفین در این پتروشیمی حدود 70 درصد ظرفیت اسمی بود که هم‌اکنون به 95 درصد ظرفیت اسمی افزایش یافته است.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۱۱
تعداد بازدید : ۲,۲۶۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید