۱۲ خرداد ۱۴۰۲

اجلاس روسای مجتمع های پتروشیمی منطقه پارس به میزبانی شرکت پتروشیمی جم

اجلاس روسای مجتمع های پتروشیمی منطقه پارس به میزبانی شرکت پتروشیمی جم
نوزدهمین اجلاس روسای مجتمع های پتروشیمی منطقه پارس با حضور روسای مجتمع های پتروشیمی در شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، اجلاس روسای مجتمع های پتروشیمی منطقه پارس به میزبانی مجتمع پتروشیمی جم صبح امروز در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
در شروع اجلاس مهندس قاسمی شهری ضمن تاکید بر برگزاری چنین اجلاس هایی در سطح منطقه اظهار داشت: این گونه نشست ها فرصتی را فراهم می سازد تا روسای مجتمع های پتروشیمی به تبادل اندیشه بپردازند و تجارب خود را به اشتراک بگذارند و تعاملات بین مجتمع ها را افزایش دهند.
مدیر مجتمع پتروشیمی جم ضمن تاکید بر اصول بهداشت، ایمنی و محیط زیست در مجتمع افزود: در طی یک سال گذشته کمترین میزان فلرینگ را داشته ایم و با همکاری پتروشیمی مبین توانسته ایم بر خیلی از مسایل و مشکلات زیست محیطی مربوط به پساب مجتمع فایق شویم.
در این اجلاس گزارشی از اهم اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در زمینه مسایل ایمنی، بهداشت و محیط زیست در مجتمع پتروشیمی جم توسط رئیس محیط زیست این شرکت ارائه شد که مورد توجه و استقبال روسای مجتمع ها قرار گرفت و مدیران مجتمع درباره راهکارهای مبارزه با آلودگی محیط زیست و همچنین رفع موانع تولید به تبادل نظر پرداختند.
مهندس بساق زاده نیز ضمن استقبال و تشکر از مدیریت پتروشیمی جم در خصوص اهتمام به برگزاری این اجلاس به موارد مطرح شده از سوی مدیران مجتمع پاسخ دادند و در فضایی صمیمانه با آنان به بحث و گفتگو پرداختند.
در پایان اجلاس از مهندس یوسف زادگان به خاطر سالها تلاش در عرصه صنعت پتروشیمی و ایجاد هماهنگی بین مجتمع ها تقدیر به عمل آمد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۴:۵۸
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۳۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید