۱۲ خرداد ۱۴۰۲

حضور شرکت جم صنعتکاران در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

حضور شرکت جم صنعتکاران در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
شرکت جم صنعتکاران به عنوان یکی از شرکت‌های مجموعه هلدینگ جم در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت جم‌صنعتکاران، پتروشیمی جم به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود از جمله شرکت جم‌صنعتکاران از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه در بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارد‌.

در طی دو روز گذشته دکتر صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دکتر نعمت‌الله ترکی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و دکتر علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری از غرفه پتروشیمی جم و شرکت‌های تابعه بازدید کردند.

همچنین در خلال برگزاری نمایشگاه، دکتر غلامرضا موسی‌خانی، معاون توسعه بازار و عضو هیات مدیره جم‌صنعت‌کاران به همراه برخی از مدیران از غرفه این‌ شرکت بازدید به عمل آوردند.

این نمایشگاه با رویکرد تعالی صنعت نفت با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی و به عنوان بزرگ‌ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه سالانه با حضور شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی برگزار می‌شود و فرصتی برای ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای شرکت‌های فعال در این صنعت است تا با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند.
 
شرکت پتروشیمی جم و شرکت جم‌صنعت‌کاران در سالن 38B در کنار شرکت ملّی صنایع پتروشیمی؛ هلدینگ خلیج‌فارس و سایر شرکت‌های بزرگ صنعت پتروشیمی حضور فعال دارند.
 
گفتنی است نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امروز، چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ آغاز به کار کرده و از 17 تا 20 می 2023 (۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ادامه دارد که پتروشیمی جم با مشارکت شرکت‌های تابعه در این نمایشگاه حضور دارد.
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۲:۱۷
تعداد بازدید : ۴۸
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید