۱۲ خرداد ۱۴۰۲

مجمع عمومی سالیانه شرکت جم‌صنعتکاران برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت جم‌صنعتکاران برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه، منتهی به سال مالی 29 اسفند 1401 شرکت مهندسی جم‌صنعتکاران تهران با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و نماینده سهامداران و بازرس قانونی شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت جم‌صنعتکاران، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت با حضور اعضای هیات مدیره شرکت، نمایندگان صاحبان سهام، بازرس قانونی شرکت و نماینده سازمان حسابرسی، به منظور بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد صورت‌های مالی و عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1401 ظهر امروز در دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد.

در مجمع عمومی شرکت جم صنعتکاران پس از قرائت دستور جلسه، مجمع آغاز شد. در ابتدا گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص صورت‌های مالی سال مالی منتهی به اسفند 1401 قرائت و مجمع پس از بحث و بررسی و انجام مذاکرات لازم در ارتباط با گزارشات مذکور و با توجه به توضیحات مدیر حقوقی و مدیر مالی شرکت جم صنعتکاران، و سایر اعضا صورت حساب مالی سال 1401 تصویب شد.

در ادامه مهندس علی ابراهیم زاده ، مدیرعامل شرکت جم صنعتکاران، گزارش هیأت مدیره در رابطه با عملکرد و اقدامات صورت گرفته توسط این شرکت در سال 1401 در حوزه های مختلف به ویژه پروژه‌های اجرا شده و مسئولیت‌های اجتماعی را ارائه نمود.

در پایان این نشست، دکتر خالق، مدیر امور مجامع و ارزیابی شرکت‌ها و مشاور مدیرعامل، دکتر سیاهکار زاده، عضو موظف هیئت مدیره و معاون مالی پتروشیمی جم، از عملکرد مثبت و اثرگذار مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران شرکت جم صنعت کاران، تقدیر و تشکر ویژه‌ای داشتند.

گفتنی است شرکت جم‌صنعت‌کاران (JSCO) به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه پتروشیمی جم، در سال 1386 و با هدف استفاده بهینه از توانایی‌های کارکنان متخصص و کارآزموده صنعت نفت به عنوان شرکت اصلی تعمیر و نگهداری شرکت پتروشیمی جم تأسیس شده است. این شرکت از بدو تأسیس رشد بسیار سریعی داشته به طوری که اکنون علاوه بر فعالیت‌های تعمیر و نگهداری واحدهای مختلف پتروشیمی جم، فعالیت‌های اجرای نصب و ساختمان، پیش‌راه‌اندازی و راه‌اندازی دو واحد پتروشیمی جم را به اتمام رسانده و پروژه‌های جدیدی در داخل و خارج از پتروشیمی جم را نیز در دست اجرا دارد.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۶۰
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید