۱۲ خرداد ۱۴۰۲

شرکت جم‌صنعت‌کاران موفق به اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور شد

شرکت جم‌صنعت‌کاران موفق به اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه کشور شد
شرکت جم‌صنعت‌کاران در راستای اهداف فنی و مهندسی و ارائه خدمات مختلف در صنعت نفت‌، گاز و پتروشیمی از سازمان برنامه و بودجه کشور گواهینامه صلاحیت پیمانکاری دریافت کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت جم‌صنعت‌کاران؛ این گواهینامه با استناد به مصوبه مورخ 1381/12/11 هیات وزیران و با توجه به احراز شرایط لازم و تایید صلاحیت این شرکت در سامانه جامع تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی اجرایی، در پایه‌های 1، 2 و 5 و رشته‌های ساختمان و ابنیه، تاسیسات و تجهیزات، نفت و گاز و راه و ترابری صادر شده است.
شرکت جم‌صنعت‌کاران در حوزه‌های مختلفی از جمله طراحی و مهندسی (Design and Engineering)، نصب و راه‌اندازی (Installation)، انجام پروژه به صورت EPC (EPC Projects)، تعمیر و نگهداری (Repair & Maintenance) و خدمات مدیریتی (Management Services) فعالیت دارد.
این مجموعه با اتکا به تجربه اجرایی درخشان، توانایی‌های عملی و فنی نیروهای متخصص و مجرب، بهره‌گیری از پشتیبانی و همراهی سهام‌داران شرکت و مالکیت و به‌کارگیری تجهیزات و ماشین‌آلات مدرن در عرصه صنایع داخلی و کشورهای همسایه فعالیت می‌کند.
گفتنی است شرکت جم‌صنعت‌کاران (JSCO) در سال 1386 با هدف استفاده بهینه از توانایی‌های کارکنان متخصص و کارآزموده صنعت نفت به عنوان شرکت اصلی تعمیر و نگهداری پتروشیمی جم (JPC) تأسیس شد و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تعمیرات، نگهداری، نصب و ساختمان صنعت پتروشیمی، طی 15 سال گذشته با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در زمینه خدمات طراحی و مهندسی طرح‌های صنعتی و اجرای عملیات نصب، تعمیر و نگهداری کارخانجات، ماشین‌آلات و مجتمع‌های صنعتی پروژه‌های متعددی را در صنایع پتروشیمی به روش مهندسی، تامین تجهیزات و اجرا (EPC) انجام داده است.
۷ فروردین ۱۴۰۲ ۱۰:۵۲
تعداد بازدید : ۱۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید