۱ فروردین ۱۴۰۲

پیشرفت فیزیکی پروژه GRP به بیش از 80 درصد رسید

پیشرفت فیزیکی پروژه GRP به بیش از 80 درصد رسید
شرکت جم‌ صنعتکاران از پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصدی پروژه‌ی GRP خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت جم‌صنعتکاران؛ در ادامه اجرای موفقیت‌آمیز پروژه جایگزینی خطوط آب خنک‌کننده مجتمع پتروشیمی جم توسط شرکت جم‌صنعتکاران که در شهریور 1398 به بهره‌برداری رسید، فاز دوم پروژه‌ جایگزینی خطوط  GRPآب خنک‌کننده واحدهای پایین‌دستی پتروشیمی جم نیز از مهرماه سال 1401 در دستور کار شرکت جم‌صنعتکاران قرار گرفت.
این پروژه با بهره‌گیری از تیم متخصص فنی و اکیپ‌های توانمند اجرایی و استقرار ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز در قالب یک زمانبندی فشرده 4 ماهه برنامه‌ریزی و اجرا گردید.
بررسی روند پیشرفت فیزیکی پروژه GRP شرکت جم‌صنعتکاران نشان می‌دهد که در حال حاضر متوسط پیشرفت فیزیکی به 80.85 درصد افزایش یافته است که این روند همچنان ادامه دارد.
پروژه جایگزینی خطوط آب کولینگ شرکت پتروشیمی جم در تاریخ 18 مهرماه 1401 ثبت و عملیات اجرایی آن از ابتدای پاییز سال جاری آغاز شده و خوشبختانه با گذشت حدود 5 ماه از آغاز عملیات اجرایی و با وجود صعوبت کار و موانع و مشکلات موجود، در حال حاضر از روند پیشرفت مناسبی برخوردار بوده و تا زمان اورهال مجتمع پتروشیمی جم قابل بهره‌برداری است.
گفتنی است عملیات جایگزینی خطوط آب خنک‌کننده واحدهای پایین‌دستی مجتمع پتروشیمی جم از GRP به کربن استیل (شامل کلیه عملیات سیویل و پایپینگ) به منظور حذف کامل ریسک شکستگی‌های مکرر خطوط GRP و خسارات ناشی از توقیف تولید واحدهای مربوطه با نظارت شرکت پتروشیمی جم و به پیمانکاری شرکت مهندسی جم‌صنعت‌کاران انجام شده است.
لازم به ذکر است پیشرفت این پروژه تا اوایل اسفندماه 1401 حدود 80 درصد می‌باشد و اجرای اتصالات نهایی خطوط پروژه GRP در بازه‌ی زمانی تعمیرات اساسی پتروشیمی جم انجام می‌شود.
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۱۷:۳۸
تعداد بازدید : ۶۷
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید