۱۶ بهمن ۱۴۰۱

همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه(س)، رستوران بزرگ پتروشیمی جم افتتاح و بهره برداری گردید.

همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه(س)، رستوران بزرگ پتروشیمی جم افتتاح و بهره برداری گردید.
همزمان با ولادت حضرت فاطمه (س) از بانوان شاغل در مجموعه هلدینگ پتروشیمی جم تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران،  همزمان با ولادت حضرت فاطمه (س) از  بانوان شاغل در مجموعه هلدینگ پتروشیمی جم  تقدیر شد. به همین مناسبت نیز رستوران جدید پتروشیمی جم افتتاح و بهره برداری گردید.
در این مراسم باشکوه، جمعی از بانوان شاغل در مجموعه هلدینگ پتروشیمی جم و همچنین مدیر عامل پتروشیمی جم و مدیر عامل شرکت جم صنعت کاران در رستوران جدید حضور به هم رساندند.
مدیر عامل پتروشیمی جم ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه(س) و مقام شامخ زن گفت: برای دومین سال پیاپی است که افتخار دارم به مناسبت روز زن، در خدمت همکاران زحمت کشم در این شرکت باشم.
مهندس رحیم قنبریان افزود: حضور بانوان این مرز و بوم در عرصه های مختلف به ویژه صنعت پتروشیمی با وجود سختی های بسیار، بیانگر عزم این تلاشگران جهت گام برداشتن در مسیر خودکفایی و سرافرازی میهن، دوشادوش مردان این سرزمین است .
وی افزود: اینجانب ضمن تبریک میلاد ریحانه رسول اکرم(ص)، روز بزرگداشت مقام زن را به شما بانوان شاغل در پتروشیمی جم و شرکت های تابعه تهنیت عرض نموده ، موفقیت و سربلندیتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
مدیرعامل پتروشیمی جم در ادامه از مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران بابت احداث این رستوران تشکر کرد و گفت: احداث این رستوران در راستای تامین امور رفاهی پرسنل شرکت می باشد؛ امید می رود که بتوانیم از این طریق رضایت خاطر همکاران را جلب نماییم.

در ابتدای این مراسم مهندس ابراهیم زاده ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن از زحمات ارزشمند و یک ساله بانوان شاغل در این مجموعه بزرگ قدردانی کرد.
وی جایگاه «زن» و « مادر» را در دین مبین اسلام و ایران بسیار مقدس و با ارزش قلمداد کرد و گفت: برای زنان سرزمینم و به ویژه همه همکارانمان در این هلدینگ آرزوی سلامتی و شادکامی دارم.
مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران در ادامه به ساخت رستوران جدید پرداخت و گفت: طرح اولیه ما برای احداث رستوران جدید با ظرفیت 1300 متر مربع بود که در ادامه آن را به 3200 متر مربع (بدون آشپزخانه) ارتقاء دادیم.
مهندس ابراهیم زاده عنوان کرد: برای احداث این رستوران 15 ماه زمان صرف شد و امروز شاهد بهره برداری از این مجموعه زیبا و دل انگیز هستیم.
وی گفت: سازه طراحی شده برای این رستوران به لحاظ ایمنی، از استاندارد قابل قبول و بالایی برخوردارد است.

در ادامه این مراسم از مهندس علیرضا مس شناس، امین مسعودی، مهدی شهرکی، رضا خلیفه، مهدی جوادی، اسماعیل مردانی، رسول فقیه و مهرداد پور زمانیان از واحد اچ اس ای با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.
در پایان مراسم، مهندس قنبریان به اتفاق مهندس ابراهیم زاده با اهداء شاخه گل به بانوان شاخل در شرکت از زحمات یک ساله انان به پاس روز زن قدردانی کردند.

۲۳ دی ۱۴۰۱ ۰۱:۱۳
تعداد بازدید : ۱۷۱
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید