۱ فروردین ۱۴۰۲

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس از ایده شرکت جم صنتعکاران تشکر کرد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس از ایده شرکت جم صنتعکاران تشکر کرد
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس : طرح سواد دیجیتال را می توان در کل کشور اجرایی کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنتعکاران ، سازمان منطقه ویژه پارس با ارسال نامه ای به وزارت نفت از اقدامات قابل تحسین شرکت جم صنتعکاران در حوزه مسئولیت اجتماعی تشکر کرد .

بنا بر همین گزارش ، تابستان امسال بود که که اولین دوره آموزشی طرح سواد دیجیتال با عنوان سواد رسانه ای به پیشنهاد و همت اداره آموزش شرکت جم صنتعکاران با همکارای سازمان منطقه ویژه پارس و استانداری بوشهر برگزار شد .

این دوره با استقبال کم سابقه جامعه محلی استان بوشهر ،کارکنان سازمان ها و ادارات با حضور بیش از 10 هزار نفر به صورت مجازی همراه بود .

طرح سواد دیجیتال در راستای ایفای نقثش میئولیت اجتماعی شرکتی و به صورت داوطلبانه و رایگان ، به شیوه میکرولرینگ ( یادگیری خرد ) در شرکت جم صنتعکاران طراحی و برای جمعه استانی اجرا شده است .

محتوای دوره مذکور شامل سرفصل هایی چون سواد رسانه ای ، سواد انرژی ، سواد محیط زیست ، سواد مالی ، سواد عاطفی ، سواد سلامتی ، سواد ارتباطی و ..... بوده و هدف اصلی آن توسعه فرهنگ یادگیری و آشنایی با انواع سواد از منظر یونسکو است .

اکنون مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس ضمن تشکر از شرکت جم صنعتکاران برای ارائه و اجرای این ایده موثر ، از وزارت نفت درخواست تعمیم این ایده در کل کشور شده است .

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس به عنوان متولی منطقه مهم و استراتژیک پارس در نامه ای به وزارت نفت از طرح های خلاقانه و نوع آورانه شرکت جم صنتعکاران در زمینه مسئولیت اجتماعی تقدیر کرد . در بخشی از این نامه آمده است که پویش سواد دیجیتال بر اساس تعریف سواد از منظز یونسکو با ارزش 7 میلیارد ریال توسط شرکت جم صنتعکاران و با مشارکت و همراهی منطقه ویژه پارس و استانداری بوشهر در 7 دوره آموزشی طراحی گردیده است . این طرح که به صورت پایلوت در استان بوشهر اجرا گردیده ، میتواند الگویی مناسب برای سایر نقاط کشور نیز قرار گیرد . پیشنهاد می گردد این گونه طرحها و طرح های مشابه که در منطقه ویژه پارس اجرایی میگردد، پس از ارزیابی در سایر نقاط کشور نیز اجرا گردد. بدیهی است سازمان منطقه ویژه پارس و شرکت جم صنتعکاران آمادگی خود را برای همکاری در زمینه انتقال تجربیات اعلام میدارد .

در این پویش که به همت شرکت حم صنتعکاران در حال اجراست ، یازده هزار نفر به عنوان فراگیر شرکت دارند . جهت تشویق فراگیران برای اثربخشی بهتر این پویش مبلغ 500 میلیون ریال نیز به عنوان جایزه نفرات برتر ، در نظز گرفته شده است .

شرکت جم صنعتکاران یکی از شرکت های پیشرو در حوزه آموزش ، تعمیرات ، نگهداری نصب و ساختمان و تامین نیروی انسانی متخصص در صنعت پتروشمی است و طی بیش از یک دهه گذشته پروژه های متعددی را در حوزه صنایع پتروشیمی به روش مهندسی تامین تجهیزات و اجرا (EPC) انجام داده است . این شرکت با به کارگیری بیش از هزار و هشتصد نیروی متخصص در زمنیه خدمات طراحی و مهندسی ، طرحهای صنعتی و آموزشی و اجرای کلیه عملیات نصب ، تعمیر و نکهداری کارخانجات ، ماشین آلات و مجتمع های صنعتی به ویژه در حوزه صنعت پتروشیمی فعال است .  
۲۵ آبان ۱۴۰۱ ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۱۳۸
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید