۱ فروردین ۱۴۰۲

اقدامات شرکت جم صنعتکاران در حوزه مسئولیت های اجتماعی طی شش ماه نخست سال 1401

اقدامات شرکت جم صنعتکاران در حوزه مسئولیت های اجتماعی طی شش ماه نخست سال 1401
به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنتعتکاران ، با حمایت ،همت و نگاه مثبت مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره ، کمیته مسئولیت های اجتماعی شرکت جم صنتعکاران طبق روال سنوات قبل ، توانست خدمات عام المنفعه را به حوزه پیرامون خوذ ارایه نماید .
مهندس ابراهیم زاده معاونت پشتیبانی شرکت جم صنتعکاران به عنوان دبیر کمیته در خصوص اقدامات مهم این شرکت در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی طی شش ماه نخست امسال گفت : مسئولیت های اجتماعی این شرکت در شش ماه نخست امسال به دو صورت مساعدت به مناطق پیرامونی و مددکاری اجتماعی در شرکت جم صنعتکاران انجام شده است .
وی افزود : بالغ بر 750 میلیون ریال طی این مدت به شکل انجام خدمات و وجه نقد برای مسئولیت های اجماعی توسط این شرکت به  مناطق پیرامونی پرداخت شده است .
معاونت پشتیبانی شرکت جم صنعتکاران تشریح کرد :تامین وسیله ایاب و ذهاب برای تیم والیبال الماس جم ،کمک به بنیاد موسسه خیریه پرنیان پاکدل آرامش زندگی شهرستان جم (در اردوی یک روزه به میمند استان فارس )،تامین خدمات پروازی برای اداره ورزش و جوانان شهرستان دیر ، مساعدت به مدرسه دبستان پسرانه شهید آیت شهرستان عسلویه جهت تهیه برخی اقلام ایمنی و نوشت افزار ،مساعدت به موسسه رویش جوان شهر سیراف که طی اردوی جهادی جهت ابرسانی به روستای لاورده اقدام گردید ،کمک به دبستان شهید حسن پور کنگان جهت نوسازی شیرآلات و تامین یک مخزن آب برای این مدرسه و همچنین مساعدت و کمک به موکب حضرت زهراء(س) شهرستان دشتی و تهیه یکدستگاه دوچرخه جهت موذن نوجوان روستای لاور بخشی از کمک و حمایت از جامعه پیرامونی طی شش ماه نخست سال 1401 بوده است .
مهندس ابراهیم زاده ادامه داد :بخش دیگری از مساعدت های این شرکت به شکل مددکاری اجتماعی برای کارکنان جم صنتعکاران به مبلغ حدود نه میلیارد ریال بوده است ؛ بدین صورت که کمیته مسئولیت های اجتاعی برای رفع مشکلات کارکنان خود تشکیل گردیده است . این کمیته برای متقاضیانی که جهت تامین هزینه های بیماری خاص کارکنان و همچنین افراد نیازمند و حوادث غیرمترقبه درخواست داده اند ، تشکیل شده است .
وی گفت : در همین راستا طی شش جلسه به 23 پرونده رسیدگی شده است .که تعداد 6 پرونده مربوط به بیماری سرطان ، 10 پرونده مربوط به معلولیت ذهنی و جسمی و 7 پرونده مربوط به بیماری های قلبی ، مغز و اعصاب و مابقی سایرموارد بوده است .
 در همین خصوص ، پنج فقره وام ،هشت فقره کمک بلاعوض ماهیانه به مدت یکسال یه همکاران پرداخت شده است .
۱۸ آبان ۱۴۰۱ ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۱۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید