۱۶ بهمن ۱۴۰۱

برنامه اولین همایش منطقه‌ای خوردگی در مهرماه سال جاری به میزبانی پتروشیمی جم

برنامه اولین همایش منطقه‌ای خوردگی در مهرماه سال جاری به میزبانی پتروشیمی جم
شرکت پتروشیمی جم در مهر ماه سال جاری میزبان اولین همایش منطقه ای خوردگی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی با حضور اساتید برجسته دانشگاهی است
شرکت پتروشیمی جم در مهر ماه سال جاری میزبان اولین همایش منطقه ای خوردگی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی با حضور اساتید برجسته دانشگاهی است .
به گزارش روابط‌عمومی پتروشیمی جم، پیرو سیمنارهای برگزارشده با موضوع چالش‌های مصرف PE 100 در ایران و همایش چالش‌های زیست محیطی صنایع پتروشیمی در ماه‌های گذشته، برگزاری همایش منطقه‌ای خوردگی از جمله همایش هایی است که برگزارکنندگان آن در برپایی هرچه بهتر چنین همایش هایی در سطح منطقه به منظور ارتقا سطح علمی همکاران تلاشی فراوان داشته اند.
برنامه همایش منطقه ای خوردگی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با همکاری و تعامل مدیریت سه واحد پژوهش و توسعه، بازرسی فنی و حفاظت فلزات و روابط عمومی پتروشیمی جم صبح روز سه‌شنبه 7 مهر 1394 در تالار آپادانا در محل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) مجتمع پتروشیمی‌جم برگزار خواهد شد.
در این همایش از اساتید برجسته و فرهیخته این حوزه، به‌عنوان سخنران دعوت به‌عمل خواهد ‌آمد که هریک در خصوص محورهای مدیریت خوردگی، خوردگی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، خوردگی در تجهیزات فرایندی، خوردگی در دماهای بالا، تحقیق و توسعه در علم و فناوری خوردگی، ممانعت کننده های نوین، روش‌های نوین جلوگیری از خوردگی، روش‌های نوین پایش خوردگی و نانو تکنولوژی و خوردگی به ایراد مطالب و مقالاتی ارزشمند خواهند پرداخت.
برای حضور در همایش نیاز به ثبت نام آنلاین وجود دارد که علاقه‌مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با واحد دبیرخانه همایش با شماره 5 الی 7323321 -0773 تماس حاصل نمایند.
برای ثبت نام آنلاین بر روی گزینه فرم ثبت نام آنلاین کلیک نمایید.
۵ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۱۴
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱,۱۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید