۱ فروردین ۱۴۰۲

از کارکنان واحد ایمنی و آتش نشانی شرکت پتروشیمی جم قدردانی شد

از کارکنان واحد ایمنی و آتش نشانی شرکت پتروشیمی جم قدردانی شد
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت جم صنعتکاران ، مهندس ابراهیم زاده معاون پشتیبانی شرکت جم صنعتکاران به اتفاق جناب آقای مولایی مدیر ایمنی و بهداشت محیط زیست شرکت پتروشیمی جم به مناسبت روز ایمنی و آتش نشانی از کارشناسان و پرسنل ایمنی و آتش نشانی این شرکت تقدیر به عمل آوردند .
معاون پشتیبانی شرکت جم صنعتکاران ضمن تبریک روز ایمنی و آتش نشانی به همکاران شرکت پتروشیمی جم با بیان مطالبی به اهمیت جایگاه ایمنی در هر مجموعه ای اشاره کرد و گفت :به لطف خدت در مجموعه پتروشیمی جم مسائل مربوط به HSE با تخصص و پشتکار همکاران پیگیری می شود و تلاش برای ارتقاء سطح آمادگی و ایمنی در همه سطوح ادامه دارد .

مهندس ابراهیم زاده ، آتش نشانان و همه کسانی که به نوعی کارشان با جان افراد در ارتباط است را دارای جایگاه وبژه توصیف کرد و افزود :پرسنل زحمتکش ایمنی و آتش نشانی مجموعه شرکت پتروشیمی جم وظیفه خطیری به عهده دارند و مستقیماً با جان و سلامت افراد در ارتباط هستند و به همین جهت کارئ زحمت آنها جای تقدیر دارد .

وی اظهار کرد : در مورد ایمنی این جمله معروف که پیشگیری بهتر از درمان است کاملا صدق میکند و به همین دلیل مهمترین وظیفه مجموعه HSE در شرایط عادی ، توسعه آموزش و ارتقاء سطح آمادگی است .

مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت پتروشیمی جم نیز در این نشست گفت پاسداشت روز آتش نشانی و ایمنی با هدف ترویج فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث ، سوانح و تقدیر از تلاشگران این عرصه برگزار می شود .

مولایی از فداکاری ها و مسئولیت پذیری کارکنان HSE این شرکت و فعالیت های ارزنده بعمل آمده در حوزه های مختلف ایمنی و آتش نشانی ؛ محیط زیست بهداشت و پدافند غیرعامل در راستای صیانت از سلامت کارکنان و حفظ محیظ زیست ، بر مدیریت ریسک ها و اجرای اقدامات پیشگیرانه و عملیاتی و هم افزایی و انسجام ایجاد شده بین کارکنان شرکت پتروشیمی جم جهت اجرای هر چه بهتر الزامات قدردانی نمود و بر اهمیت و جایگاه ویژه HSE در این شرکت تاکید کرد .

پس از پایان این نشست صمیمانه ، از طرف شرکت جم صنتعکاران با اهداء هدایای از زحمات مدیران ، کارشناسان و پرسنل ایمنی و آتش نشانی شرکت پتروشیمی جم قدردانی بعمل آمد .
۲۷ مهر ۱۴۰۱ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۱۴۷
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید