۱۶ بهمن ۱۴۰۱

فرزندان کارکنان شرکت جم صنعت کاران قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی صنعت پتروشیمی کشور شدند

فرزندان کارکنان شرکت جم صنعت کاران قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی صنعت پتروشیمی کشور شدند
دختران جم صنعتکاران با کسب ۵ طلا و ۵ نقره با شایستگی و اقتدار قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی فرزندان دختر ۱۸ تا ۲۵ سال صنعت پتروشیمی کشور شدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران؛ المپیاد ورزشی فرزندان دختر ۱۸ تا ۲۵ صنعت پتروشیمی کشور از هفتم تا ۱۳ شهریور در هفت رشته ورزشی و  به میزبانی پتروشیمی تبریز برگزار شد.

شرکت جم صنعت کاران با توجه به ظرفیت ایجاد شده در حوزه ورزش  اقدام به اعزام یک تیم در رشته آمادگی جسمانی به این مسابقات نمود که دختران شایسته شرکت جم صنعت کاران با کسب ۵ طلا و ۵ نقره با اقتدار قهرمان این دوره از مسابقات شدند.

مدال آوران این رشته را  خانم ها فاطمه ابراهیم زاده (طلا )، آناهیتا محمودی( طلا )، سارا جام( طلا) نگار نقوی( طلا )، نرگس محمدی( طلا )، یاسمن سلیمان شعار( نقره ) مریم غلامی( نقره ) زینب روزخوش (نقره ) آیدا یوسفی( نقره ) فاطمه مشرفی(نقره ) تشکیل می دادند.
در این مسابقات خانم روشن زنده بودی به عنوان مربی و زینب دهقانی به عنوان سرپرست تیم را همراهی می کردند و خانم زهره برجویی زاده نیز به عنوان سرپرست کل و  نماینده امور ورزش در این دوره از بازی ها حاضر بود.

روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران این قهرمانی را به مجموعه تیم و خانواده بزرگ پتروشیمی جم و شرکت جم صنعت کاران تبریک عرض می نماید.

 

Sport-14010615-02

۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ۱۵:۲۰
تعداد بازدید : ۲۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید