۱ فروردین ۱۴۰۲

نشست هماهنگی آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکت جم صنعت کاران برگزار شد

تبدیل-وضعیت-کارکنان-جمصنعتکاران
نشست هماهنگی نهایی آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شرکت جم صنعت کاران با حضور مدیران مربوطه و نمایندگان کارکنان آن شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران، در این نشست که با حضور مدیر عامل شرکت صنعت کاران، مدیر توسعه منابع انسانی پتروشیمی جم، معاونت پشتیبانی و مدیر توسعه منابع انسانی جم صنعت کاران و نمایندگان کارکنان آن شرکت برگزار شد، نمایندگان کارکنان دغدغه ها و نظرات خود را درخصوص فرآیند آزمون و تبدیل وضعیت بیان نمودند.
 
دکتر رحیمی، مدیر توسعه منابع انسانی پتروشیمی جم، ضمن ارائه توضیحات لازم در خصوص فرآیند ارزیابی و آزمون و پاسخ به سوالات نمایندگان، در خصوص برگزاری اصولی این آزمون، اطمینان خاطر داد و تاکید نمود: تمام جوانب موضوع در نظر گرفته شده و اقدامات و هماهنگی های لازم جهت برگزاری موفق آن انجام گرفته است. 

 

 مهندس ابراهیم زاده، مدیر عامل شرکت جم صنعت کاران، نیز در این نشست ضمن تاکید بر برگزاری اصولی آزمون تبدیل وضعیت نیروهای این شرکت، اظهار کرد: پرسنل جم صنعت کاران از ابتدای راه اندازی پتروشیمی جم تا کنون، زحمات ارزشمندی را برای این شرکت متحمل شده اند که به امید خدای متعال، طی این فرآیند، نیروهای کارآمد شرکت شناسایی و تبدیل وضعیت خواهند شد. 

 

وی افزود: با توجه به اینکه این فرآیند مصوب و مدون شده است، شاهد تداوم اجرای آن در سال های آتی خواهیم بود و بقیه همکاران نیز می توانند با ارتقاء و بهبود شایستگی های سازمانی از مزایای این طرح در سال های آینده بهره مند گردند. 

 

 لازم به ذکر است، این آزمون با همکاری مدیریت توسعه منابع انسانی پتروشیمی جم و دانشگاه امیرکبیر تهران برگزار می شود.
 
۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ۱۷:۱۲
تعداد بازدید : ۶۲۱
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید