۱ فروردین ۱۴۰۲

شرکت جم صنعتکاران 247امین شرکت برتر ایران

شرکت جم صنعتکاران 247امین شرکت برتر ایران
براساس رتبه‌بندی شرکت های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام گرفته است، شرکت جم صنعتکاران رتبه 247 را در بین 500 شرکت برتر ایران بدست آورده است.
به گزارش روابط عمومی جم صنعتکاران، بیست و چهارمین دوره همایش شرکت‌های برتر ایران تحت عنوان IMI-۱۰۰ با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیران ۵۰۰ شرکت برتر برگزار شد و رتبه بندی های سال مالی 99 اعلام گردید.

 

براساس آخرین رتبه بندی های اعلام شده توسط سازمان مدیریت صنعتی کشور که هرسال با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور برگزار می‌شود، شرکت جم صنعتکاران موفق به اخذ رتبه 247 در میان 500 شرکت برتر کشور شد.

 

«محسن صالحی‌نیا» معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در این مراسم، رتبه بندی شرکت‌های برتر را موجب شفافیت، افزایش رقابت و نیز بهبود مستمر واحدهای مورد ارزیابی دانست. وی با تاکید بر اینکه  ۵۰۰ شرکت برتر ایران لوکوموتیو اقتصاد کشور است، گفت: اهمیت دیگر این رتبه‌بندی کمک به شرکت‌ها در توسعه برند ملی و بین‌المللی آن‌هاست که با قرار گرفتن در فهرست شرکت‌های برتر ایران، اعتبار و برند خود را ارتقا می‌دهند.
 
۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۴۱
تعداد بازدید : ۵۸۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید