۱ فروردین ۱۴۰۲

مجمع عمومی عادی سالانه پتروشیمی جم برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه پتروشیمی جم برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالانه پتروشیمی جم صبح امروز با حضور بیش از 92 درصد صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آنها ، اعضای هیأت مدیره، بازرس قانونی شرکت و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و نماینده سازمان حسابرسی تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، پیرو آگهی دعوت مورخ 16/04/1394، مندرج در روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی جم (سهامی عام) بمنظور بررسی و اتخاذ تصمیم درمورد صورتهای مالی و عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1393 امروز صبح در محل پژوهشگاه صنعت نفت (سالن آزادگان) واقع در تهران، ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی با حضور بیش از 92 درصد صاحبان سهام و یا نمایندگان قانونی آنها ، اعضای هیأت مدیره، بازرس قانونی شرکت و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و نماینده سازمان حسابرسی تشکیل شد.

بر اساس این گزارش: در اجرای مفاد ماده ۱۰۱ اصلاحیه قانون تجارت و ماده 24 اساسنامه شرکت اعضاء هیأت رئیسه مجمع به شرح ذیل انتخاب شدند:
1_علیرضا برادران بعنوان رئیس مجمع
2- علی کریمی بعنوان ناظر مجمع
3-عباس ابراهیمی بعنوان ناظر مجمع
4- سید علی بهشتیان بعنوان دبیر مجمع

پس از قرائت دستور جلسه، مجمع وارد دستور جلسه شد. ابتدا گزارش هیأت مدیره در رابطه با عملکرد و سپس گزارش حسابرس و بازرس قانونی درخصوص صورتهای مالی سال مالی منتهی به 29/12/1393 قرائت و مجمع پس از بحث و بررسی و انجام مذاکرات لازم در رابطه با گزارشات مذکور و با توجه به تکالیف و رهنمودهای مندرج در صورت خلاصه مذاکرات مجمع تصمیمات زیر را به اتفاق آراء اتخاذ نمود :
۱- صورتهای مالی مشتمل بر ترازنامه مورخ 29/12/1393 و صورتحساب سودوزیان و صورت جریان وجوه نقد مربوط به سال مالی منتهی به29/12/1393 شرکت به تصویب رسید.
2- مقرر گردید از سود قابل تخصیص مبلغ 14.400 میلیارد ریال ( به ازای هر سهم مبلغ 1.500ریال ) بین سهامداران تقسیم و طی مهلت مقرر در قانون تجارت در وجه سهامداران پرداخت و الباقی بحساب سود انباشته پایان دوره منظور گردد.
3- کلیه معاملات مشمول مفاد ماده 129 اصلاحیه قانون تجارت به شرح مندرج در بند 14 گزارش بازرس قانونی و یادداشت شماره 32 همراه صورت های مالی که به تایید هیأت مدیره رسیده با تأکید بر رعایت مفاد قانون تجارت و اساسنامه شرکت مورد تنفیذ مجمع قرار گرفت.
4- "سازمان حسابرسی" بعنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی (اصلی و علی البدل) شرکت برای سال مالی منتهی به 29/12/1394 انتخاب گردید.
5- روزنامه های کثیرالانتشار " اطلاعات و دنیای اقتصاد " جهت نشر آگهی های شرکت تعیین گردید.
6- مجمع به آقای سید علی بهشتیان وکالت با حق توکیل به غیر داد تا نسبت به ثبت این صورتجلسه در اداره ثبت شرکتها و امضاء ذیل اسناد و دفاتر ثبتی اقدام نماید.
۵ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۴۲
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱,۹۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید