۱ فروردین ۱۴۰۲

حضور پتروشیمی جم در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ۱۴۰۰

حضور پتروشیمی جم در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ۱۴۰۰
پتروشیمی ‌جم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولید الفین در جهان و با هدف معرفی توانایی‌ها، دستاوردها و محصولات استراتژیک خود به همراه شرکت‌های تابعه در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست نیز مانند دوره‌های قبل حضور دارد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی ‌جم، این شرکت به عنوان مجموعه‌ای پیشرو در صنعت پتروشیمی ایران در راستای افزایش سبد بازارهای هدف خود را با محوریت ارتقای سهم بازارهای بالقوه تلاش می‌کند و در سال‌های اخیر موفق شده سهم قابل توجهی از این بازارها در داخل و خارج از کشور را به خود اختصاص بدهد.
 
نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صنعت پلاستیک خاورمیانه، در رسته نمایشگاه‌های معتبر این صنعت در جهان قرار گرفته که برگزاری 14 دوره موفق را در کارنامه دارد.  
 
گفتنی است پانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست به عنوان بزرگ‌ترین گردهمایی صنعت پلیمر و برند برتر نمایشگاهی در سطح آسیا، از دوشنبه ۱۸ بهمن تا پنج‌شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۰ -7 تا 10 فوریه 2022 میلادی- برگزار می‌شود.
 
علاقمندان می‌توانند همه روزه (در ایام برگزاری نمایشگاه) از ساعت ۸ صبح تا 15 بعدازظهر برای بازدید از غرفه پتروشیمی جم به سالن 38 نمایشگاه ایران پلاست واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران مراجعه نمایند.  

 

حضور پتروشیمی جم در نمایشگاه ایران پلاست 1400

۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۵۱
پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۳۴۱
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید