۱ فروردین ۱۴۰۲
فشردگی قابل توجه برنامه زمانبندی پروژه و حجم بالای عملیات داربست‌بندی مورد نیاز، بخشی از چالش های این پروژه می باشد.

پروژه رنگ‌آمیزی واحد الفین مجتمع پتروشیمی جم

پروژه رنگ‌آمیزی واحد الفین مجتمع پتروشیمی جم
عملیات اجرایی داربست‌بندی و رنگ‌آمیزی خطوط، تجهیزات، استراکچرهای فلزی و شماره‌زنی خطوط در واحد الفین مجتمع پتروشیمی جم از تاریخ 12 آذر ماه 1400 شروع شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران،  عملیات اجرایی داربست‌بندی و رنگ‌آمیزی خطوط، تجهیزات، استراکچرهای فلزی و شماره‌زنی خطوط در واحد الفین مجتمع پتروشیمی جم (شامل احجام کاری بالغ بر  400،000 مترمکعب داربست‌بندی، بیش از 50،000 مترمربع رنگ‌آمیزی سطح خطوط، سازه و تجهیزات و بیش از 55،000 مترطول رنگ‌آمیزی خطوط سایز پایین، لدر و هندریل و ...) از تاریخ 12 آذر ماه 1400 شروع شده است. مدت زمان پیش بینی شده اولیه اتمام پروژه 12 ماه است.
این پروژه که هم اکنون در حال انجام است به پیشرفت فیزیکی برابر با  6.1% رسیده است.
تعدد جبهه‌های کاری و گستردگی محدوده عملیات اجرایی - ملاحظات ویژه ایمنی با توجه به انجام عملیات اجرایی در واحد الفین – فشردگی قابل توجه برنامه زمانبندی پروژه و حجم بالای عملیات داربست‌بندی مورد نیاز، بخشی از چالش های این پروژه می باشد.
انجام پروژه به طور مستقیم توسط شرکت جم‌صنعت‌کاران و بدون واگذاری به پیمانکار جزء، تامین به موقع کلیه متریال و تجهیزات مورد نیاز پروژه و بهره‌گیری از تیم اجرایی مجرب - انطباق قابل قبول عملکرد اجرایی با برنامه زمانبندی پروژه  و نظارت فنی و کیفی مطلوب بر فعالیت‌های اجرایی را می توان از جمله نقاط قوت این پروژه و شرکت نام برده عنوان کرد.

 

پروژه رنگ - 001

۱ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۲۳
تعداد بازدید : ۳۹۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید