۱۶ بهمن ۱۴۰۱
تقدیر مدیرعامل پتروشیمی جم و مدیران ارشد شرکت جم صنعت کاران از مدال آوران جم صنعت کاران

تجلیل از قهرمانان جم صنعت کاران در مسابقات ورزش های کارگری2021 در هفته تربیت بدنی

تجلیل از قهرمانان جم صنعت کاران در مسابقات ورزش های کارگری2021 در هفته تربیت بدنی
مراسم تجلیل از افتخارآفرینان در رقابت های جهانی ورزش های کارگری2021 با حضور مدیران ارشد پتروشیمی جم و جم صنعت کاران، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جم صنعت کاران؛ مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال آور در مسابقات جهانی ورزش های کارگری2021 یونان و همچنین احسان امینی از پرسنل جم صنعت کاران که مربی پر افتخار تیم ملی کشتی آزاد جوانان در روسیه بوده و به عنوان مربی ارشد تیم ملی کشتی بزرگسالان ایران انتخاب شده است، با حضور رضا علیزاده مدیرعامل پتروشیمی جم و نادر کاظمیان مدیر مجتمع جم و عضو هییت مدیره شرکت جم صنعت کاران و رضا ابراهیم زاده معاون مدیرعامل جم صنعت کاران و دیگر مدیران ارشد، در مجتمع پتروشیمی جم، برگزار شد.
 
مهندس کاظمیان عضو هیئت مدیره شرکت جم صنعت کاران در این نشست با اشاره به لزوم توسعه و حمایت همه جانبه به منظور گسترش و نهادینه کردن ورزش در میان کارکنان و خانواده های ایشان اظهار داشت: هر هزینه ای که در حوزه ورزش صرف شود، سرمایه گذاری در نیروی انسانی سالم است و باعث تقویت روحیه و نشاط جمعی میان کارکنان می شود .
 
مدیر مجتمع پتروشمی جم و عضو هیئت مدیره شرکت جم صنعت کاران در ادامه بیان داشت: باید ورزش عمومی و حرفه ای در شرکت بسط داده شود زیرا این مهم باعث ایجاد تقویت روحیه تیمی می شود، بنابراین شایسته است برنامه مدون ورزشی در شرکت و مجتمع های مسکونی تدوین شود تا پرسنل در کنار دیگر فعالیت های خود به ورزش و سلامتی نیز توجه ویژه داشته باشند.
 
در پایان این نشست با اهدا لوح سپاس و هدایا از ورزشکاران مقام آور در سومین دوره رقابتهای ورزش های کارگری جهان و مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران تجلیل شد.

لوح تقدیر

تصویر 4
تصویر 3
تصویر 2

 

 

 
۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۲۱:۱۸
تعداد بازدید : ۷۹۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید