۱ فروردین ۱۴۰۲
انسان سالم و کارآمد محور توسعه پایدار

راه اندازی کمیته مددکاری اجتماعی در شرکت جم صنعت کاران

راه اندازی کمیته مددکاری اجتماعی در شرکت جم صنعت کاران
کمیته مددکاری اجتماعی با هدف حمایت از پرسنل و در راستای تعالی سازمانی شرکت جم صنعت کاران با تکیه بر تواناییها و استفاده از منابع موجود برای حل مشکلات پرسنل، راه اندازی شد.
به گزارش خبرنگار جم صنعت کاران؛کمیته مددکاری اجتماعی به منظور یاری رساندن و حمایت های مادی و معنوی و نیز تأمین نیازهای معیشتی، فرهنگی و ارتقاء کیفی سطح زندگی پرسنل طبق آیین نامه و در چارچوب قانون و مقررات مربوطه تاسیس شده است.
 
مهندس محمد هادی قناعت پیشه دبیر کمیته مددکاری اجتماعی در گفتگو با خبرنگار جم صنعت کاران اظهار داشت:کمیته مددکاری به جهت بهبود و فراهم نمودن سازگاری اجتماعی در زمینه های بیماری های خاص و صعب العلاج، حوادث غیرمترقبه، حمایتی و توانبخشی، فوت کارمند، اعتیاد و همچنین عیادت کارکنان که شامل خانواده هایشان نیز می شود، خدمات ارائه می دهد.
 
 دبیر کمیته مددکاری در ادامه گفت: این کمیته برای اولین بار در شرکت جم صنعت کاران و با تخصیص بودجه مجتمع پتروشیمی جم راه اندازی شده است و شیوه ارایه خدمات به این صورت است که پس از تکمیل مدارک، موضوع  به صورت محرمانه در جلسه کمیته مطرح و بررسی می شود و پس از در اختیار گذاشتن مستندات و تاییدیه پزشکی  طبق آیین نامه و اخذ مجوز، خدمات مربوطه ارائه می گردد.
 
مهندس قناعت پیشه در پایان تاکید نمود: پیش از راه اندازی کمیته مددکاری اجتماعی، بین پرسنل جم صنعت کاران با امضاء تفاهم نامه ای به جهت یاری رساندن به هم کاران به صورت خود جوش صورت گرفته بود و هم اینک به طور رسمی  این واحد خدمات انسان دوستانه خود را در جهت نوع دوستی و همچنین در راستای تعالی سازمانی شرکت جم صنعت کاران پی می گیرد.

 

عکس مددکاری

۱۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۸:۲۱
تعداد بازدید : ۸۸۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید