۱ فروردین ۱۴۰۲

تقدیر مدیرعامل پتروشیمی جم از مدیرعامل شرکت جم صنعت‌کاران

تقدیر مدیرعامل پتروشیمی جم از مدیرعامل شرکت جم صنعت‌کاران
مدیرعامل پتروشیمی جم از تلاش‌های مهندس "علی ابراهیم‌زاده"، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت جم صنعت‌کاران و کارکنان این مجموعه تقدیر کرد.
مدیرعامل پتروشیمی جم در جلسه روز دوشنبه 24 خرداد 1400 مدیران ارشد این مجموعه عنوان کرد: «توسعه انجام نمی‌شود مگر تحت آرامش و مهندس ابراهیم‌زاده برای ما آرامش خلق کرد. بدون آرامش این موفقیت‌ها به دست نمی‌آمد و تمامی این دستاوردها در سایه آرامش محقق شده است.»
محمدرضا سعیدی با تقدیر از تلاش‌های مدیرعامل و کارکنان شرکت جم صنعت‌کاران افزود: «این شرکت همیشه دچار چالش‌های زیادی بوده، و مدیرعامل آن دغدغه‌های زیادی داشته است، اما کوشش بی‌شائبه ایشان در راستای کاهش تبعیض‌ها و فاصله‌ها و ایجاد آرامش و همچنین هماهنگی با بخش‌ها در حد اعلا باعث شد تمام مشکلات مرتفع شود.»
در بخشی از متن لوح تقدیر اهدایی "محمدرضا سعیدی"، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره پتروشیمی جم به ابراهیم‌زاده آمده است: «بدون تردید تلاش و کوشش خالصانه همکاران گرانقدر مجتمع پتروشیمی جم که در سال 1399منجر به کسب موفقیت‌ها و رکوردهای پی در پی تولید محصولات گردید؛ جز با تلاش‌های صادقانه جنابعالی و همکاران محترمتان در شرکت جم صنعت‌کاران به عنوان بازوی اصلی تامین نیروی انسانی کارآمد مجموعه معظم پتروشیمی جم میسر نمی‌شد.
بدین وسیله به پاس همکاری‌های اثربخشتان که در طول سال جاری موجب افتخار و افزایش بهره‌وری خانواده پتروشیمی جم گردید؛ این لوح سپاس به رسم یادگار تقدیم می‌گردد. مزید توفیقات جنابعالی را آرزومندم.»
علی ابراهیم‌زاده، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت جم صنعت‌کاران عنوان کرد: «حسن اعتماد و حمایت مدیرعامل محترم و سایر اعضای هیئت مدیره برای ما بزرگ‌ترین پاداش است که کمک کردند بتوانیم به اهداف عالی خود دست پیدا کنیم.»
وی ادامه داد: «بنده به عنوان عضو کوچکی از مجموعه سعی کردم بهترین تلاشم را در راستای پیشبرد بهتر امور انجام دهم؛ و همچنین تلاش داشتیم به صورت متعادل ضمن تحقق خواسته‌های سازمان در جهت انجام بهتر امور، زمینه امنیت، آرامش و تامین نیازهای کارکنان را فراهم کنیم. امیدوارم توانسته باشیم موفق عمل کرده و شایسته تقدیر و حسن نظر شما باشیم.»
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، شرکت جم صنعت‌کاران (JSCO) در سال 1386 با هدف استفاده بهینه از توانایی‌های کارکنان متخصص و کارآزموده صنعت نفت به عنوان بازوی تعمیر و نگهداری شرکت پتروشیمی جم (JPC) تأسیس شد.
جم صنعت کاران به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تعمیرات، نگهداری، نصب و ساختمان در صنعت پتروشیمی طی بیش از یک دهه گذشته پروژه‌های متعددی در حوزه صنایع پتروشیمی به روش مهندسی، تامین تجهیزات و اجرا (EPC) انجام داده است.

۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۶
پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۹۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید