۱۶ بهمن ۱۴۰۱

گزارش پیشرفت ساخت نیم سوله کارگاه مرکزی پتروشیمی جم

jam sanat karan, JSkco, jskco.ir
به گزارش گروه اطلاع‌رسانی شرکت جم صنعت‌کاران به نقل از معاونت فنی و مهندسی شرکت،‌ پیشرفت فیزیکی پروژه نیم سوله کارگاه مرکزی مجتمع پتروشیمی جم حدود ۶۰ درصد است و پروژه مطابق برنامه زمان‌بندی در حال اجرا است.

بنا بر اعلام معاونت فنی و مهندسی جم صنعت‌کاران ساخت نیم سوله کارگاه مرکزی پتروشیمی جم حدود ۶۰ درصد اجرا شده است.

شرکت جم صنعت کاران عملیات تهیه، ساخت و نصب حدود ۱۱۰ تن نیم سوله کرین‌دار مجتمع پتروشیمی جم را بر عهده دارد. در این پروژه مسئولیت کلیه عملیات اجرایی و سیویل ساخت پروژه از قبیل ساندویچ پنل و نصب پنجره‌ها بر عهده شرکت جم صنعت‌کاران است.

بنا بر اعلام معاونت فنی جم صنعت‌کاران هم اکنون رفترها و ستون‌ها ساخته شده اند و در حال جوشکاری نهایی هستند و تا پایان هفته دوم اردیبهشت ماه کل سوله ساخته شده برای نصب به کارگاه حمل می‌شود. همچنین ساندویچ پنل‌ها و پنجره‌ها در حال تهیه و آماده‌سازی هستند.

پروژه ساخت نیم سوله کارگاه مرکزی پتروشیمی جم در ۱۲ آذر ۹۹ آغاز شد و به‌رغم مشکلات و موانع ناشی از اپیدمی بیماری کووید-۱۹ مطابق زمان‌بندی‌ها در حال اجرا است. انتظار می‌رود پروژه طی مدت پیمان به پایان برسد.

شرکت جم صنعت‌کاران یکی از شرکت‌های ممتاز در ارایه خدمات مهندسی، تامین تجهیزات و ساخت در منطقه پارس جنوبی است که پیش از این نیز اجرای کلیه پروژه‌های ساختمانی مجتمع پتروشیمی جم را بر عهده داشته است.


۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۰
تعداد بازدید : ۶۷۰
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید