۱۶ بهمن ۱۴۰۱
معاون فنی و مهندسی جم صنعت‌کاران اعلام کرد:

پیشرفت طرح توسعه رستوران مرکزی پتروشیمی جم مطابق برنامه است

جم صنعت کاران اجرای این پروژه را بر عهده دارد
jam sanat karan, JSkco, jskco.ir
به گزارش گروه اطلاع‌رسانی شرکت جم صنعت‌کاران به نقل از معاونت فنی و مهندسی شرکت،‌ پروژه طرح توسعه رستوران مرکزی پتروشیمی جم که شرکت جم صنعت‌کاران اجرای آن را بر عهده دارد مطابق برنامه زمان‌بندی در حال انجام است.
علی رضا مس شناس،‌ معاون فنی و مهندسی جم صنعت‌کاران اعلام کرد که پروژه طرح توسعه رستوران مجموعه پتروشیمی جم که به طور رسمی در اواخر اسفند ماه سال گذشته کلید خورد، ‌مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ادامه دارد.

بنا بر اعلام مهندس مس‌شناس پروژه طرح توسعه رستوران مجموعه پتروشیمی جم پس از جابجایی واحد ماشین آلات به محل جدید خود در اواخر اسفند ۱۳۹۹ آغاز شد. پس از آن عملیات های خاکبرداری و تخریب بتن، آماده سازی بستر و اجرای بتن مگر اجرا شد و پروژه اکنون در مرحله آرماتوربندی جهت اجرای فونداسیون است.

زیربنای کل طرح توسعه رستوران، رواق‌ها و سردخانه‌های جدید حدود دو هزار و ۶۰۰ متر مربع در طبقه همکف و ۶۰۰ متر مربع در طبقه اول به صورت سالن وی آی پی به همراه تراس‌های مرتبط با آن است.

شرکت جم صنعت‌کاران پیش از این نیز اجرای کلیه پروژه‌های ساختمانی مجتمع پتروشیمی جم را بر عهده داشته است.

طرح توسعه رستوران مرکزی پتروشیمی جم این امکان را فراهم می‌کند که کلیه نیروهای شاغل در مجموعه پتروشیمی جم، پس از پایان محدودیت‌های مرتبط با بیماری کووید-۱۹، هم زمان از ساختمان رستوران استفاده کنند.
۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۳۵
تعداد بازدید : ۸۲۴
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید