۱ فروردین ۱۴۰۲

بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پتروشیمی جم

بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پتروشیمی جم
در این بازدید مدیرعامل و جمعی از مدیران پتروشیی جم ایشان را همراهی نمودند تا وزیر و هیات همراه با فرایند تولید در واحد های پتروشیمی جم بیشتر آشنا شوند
در این بازدید مدیرعامل و جمعی از مدیران پتروشیی جم ایشان را همراهی نمودند تا وزیر و هیات همراه با فرایند تولید در واحد های پتروشیمی جم بیشتر آشنا شوند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرپرست مرکز ملی فضای مجازی و دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی ایران و معاون پژوهش‌های سیاست خارجی مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه فرماندار عسلویه و هیات همراه امروز صبح از مجتمع پتروشیمی جم بازدید کردند.
در این بازدید مدیرعامل و جمعی از مدیران پتروشیمی جم ایشان را همراهی نمودند که وزیر و هیئت همراه با فرایند تولید در واحد های پتروشیمی جم بیشتر آشنا شدند.
معاون پژوهش‌های سیاست خارجی مجمع تشخیص مصلحت نظام در حضور مدیرعامل، مدیران و فرماندار عسلویه گفت: با وجود شركت ها در این منطقه نمی شود مردم محلی را نادیده گرفت و تجربه بالای مدیر این مجموعه باعث شده تا بین جامعه صنعتی و محلی این منطقه ارتباط تنگاتنگی بوجود آید.
مدیر عامل پتروشیمی جم با اشاره به راه اندازی فازهای گازی منطقه عسلویه گفت: متاسفانه فازهایی که در حال راه اندازی هستند اتان زدایی ندارند و50 درصد ظرفیت کشور به دلیل همین مساله خالی است و امید آن داریم تا دو سال آینده این مساله حل شود.
فرماندار عسلویه در حاشیه بازدید در حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تاثیر شرکت پتروشیمی جم در حوزه فرهنگ یادآور شد: پتروشیمی جم با حضور مهندس بهشتیان و نیروهای خود از جامعه محلی و جامعه صنعتی به زیبایی میزبانی کردند.
و در ادامه افزود: پتروشیمی جم در ارتباط با، تعامل صنعت و مردم محلی از بسیاری از شرکت های منطقه پیشی گرفته است و دو همایش بزرگ در سال 93 (جشن بزرگ وحدت و همایش آسیب شناسی وحدت مسلمین) به میزبانی این شرکت برگزار شد.
۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۲
تعداد بازدید : ۳,۵۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید