۱ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری مراسم تقدیر از کارگران نمونه توسط شرکت جم صنعت کاران

برگزاری مراسم تقدیر از کارگران نمونه توسط شرکت جم صنعت کاران
به مناسبت روز جهانی کارگر مراسم تقدیر از کارگران نمونه شرکت جم صنعت کاران با حضور مدیران پتروشیمی جم ،شرکت جم صنعت کاران و شرکت پلی پروپیلن جم در سالن اجتماعات مجتمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران ، مهندس آتش زمزم در این مراسم با شکوه با رائه گزارشی از عملکرد شرکت جم صنعت کاران اظهار کرد: همه همکاران ما در شرکت جم صنعت کاران کارگر نمونه هستند چرا که همکاران  ما در پروسه تولید به کشورعزیزمان خدمت می کنند که دارای ارزش و اهمیت بالایی است.

مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران در ادامه  تصریح کرد: از ابتدای ورود به شرکت مشکلات کارکنان را ارزیابی کردم و برای برطرف کردن آنها به همراه کارکنان شرکت تلاش کردیم و خوشبختانه تاکنون توانسته ایم کلیه مشکلاتی که مدنظر کارکنان بوده است را برطرف نماییم و امروز همکاران من در شرکت جم صنعت کاران تفاوت را نسبت به سال های گذشته احساس می کنند.

وی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم  در یک فضای دوستانه با بهبود شرایط پرسنل  بهره وری شرکت را بالاتر ببریم و بتوانیم در پروسه تولید ملی نقش موثرتری إیفا نماییم .

آتش زمزم در پایان با تقدیر از مهندس میرافضلی مدیرعامل سابق پتروشیمی جم به دکتر محمدرضا سعیدی مدیرعامل جدید پتروشیمی جم نیز خیر مقدم گفت و افزود: امیدوارم در این عرصه نیز برای خدمت به کشورمان موفق و سربلند باشید.

در ادامه این مراسم دکتر سعیدی ،مدیرعامل پتروشیمی جم  با اشاره به اینکه پتروشیمی جم در زنجیره مجموعه بزرگ وزارت رفاه قرار دارد به این مهم اذعان داشت که ما متولی حوزه کار و بازنشستگان هستیم و بازدهی بالای ما در این مجتمع منجر به رفاه این قشر معزز خواهد شد. وی همچنین یادآور شد: مسیر ما مسیری مقدس برای خلق ثروت و کارآفرینی است و نیروی کار ستون اصلی برای نیل به این اهداف مهم و در نهایت رشد اقتصادی کشور است.

سعیدی به نقش و جایگاه مهم نیروی انسانی در پتروشیمی جم اشاره داشت و این هفته را فرصت مغتنمی برای کرامت این قشر زحمتکش در عرصه تولید و تحقق شعار سال (رونق تولید) دانست. وی تصریح کرد: همواره بر این باور بوده و هستیم که موفقیت در عرصه صنعت در گرو دستان پرتوان و خستگی ناپذیر نیروی انسانی ماهر است و با همت این نیروی مقتدر، مسیر ارتقای صنعتی و رونق تولید محصولات با کیفیت را پرشتاب‌تر و با توان بیشتر ادامه خواهیم داد. مدیر عامل پتروشیمی جم ابراز امیدواری کرد که با تکیه بر نیروی کار ماهر و متخصص، پتروشیمی جم به نگین پتروشیمی کشور و موتور محرک برای اشاعه فرهنگ خلق ثروت در کشور مبدل شود.

در پایان مراسم نیز با حضور مهندس آتش زمزم ، دکتر سعیدی ،مهندس میرافضلی و مهندس بهزدای از کارگران نمونه شرکت های جم صنعت کاران ،پتروشیمی جم و پلی پروپیلن با اهدای هدیه و  لوح تقدیر ، تشکر و قدردانی شد.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶
تعداد بازدید : ۴,۱۷۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید