۱ فروردین ۱۴۰۲

مهندس عادل زاده مدیر عامل شرکت جم صنعتکاران شد .

مهندس عادل زاده مدیر عامل شرکت جم صنعتکاران شد .
مدیر عامل پتروشیمی جم: مهندس عادل زاده با 20 سال سابقه کار تعمیراتی در شرکت های مختلف و 12 سال کار تعمیراتی در پتروشیمی خراسان و شیراز نشان از تجربه خوب ایشان در این زمینه است
مدیر عامل پتروشیمی جم: مهندس عادل زاده با 20 سال سابقه کار تعمیراتی در شرکت های مختلف و 12 سال کار تعمیراتی در پتروشیمی خراسان و شیراز نشان از تجربه خوب ایشان در این زمینه است.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، امروز صبح با حضور مدیر عامل و مدیران شرکت پتروشیمی جم تودیع و معارفه مهندس طاهر کردی و عادل زاده در سالن کنفرانس مجتمع برگزار شد.
مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت جم صنعتکاران اظهار داشت: مطمئنا اگر مجموعه جم صنعتکاران بتواند کارهای خود را به نحو احسنت انجام دهد شرکت پتروشیمی جم می تواند در رسیدن به اهداف خود خوب عمل نماید.
بهشتیان با اشاره به اهمیت آموزش در شرکت جم صنعتکاران تاکید کرد: شرکت جم صنعتکاران در بحث آموزش باید جدی باشد تا کمک و حمایتی که مجموعه نیاز دارد به آن ارائه دهد.
وی در ادامه افزود: نگاه ما به شرکت جم صنعتکاران به عنوان یک مجموعه تعمیراتی است و ظرفیت این شرکت به آن اجازه می دهد که بتواند در عرصه بین المللی فعالیت نماید.
سید علی بهشتیان با تاکید بر رزومه پربار مدیرعامل شرکت جمصنعتکاران یادآور شد: مهندس عادل زاده با 20 سال سابقه کار تعمیراتی در شرکت های مختلف و 12 سال کار تعمیراتی در پتروشیمی خراسان و شیراز نشان از تجربه خوب ایشان در این زمینه است و خوشحالم که این مسئولیت را پذیرفتند.
شایان ذکر است مهندس محمدرضا طاهر کردی در مرداد ماه 1393 با حکم مهندس بهشتیان به سمت عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت جم صنعتکاران منصوب شده بود.

۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۱
تعداد بازدید : ۱,۵۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید