۱۶ بهمن ۱۴۰۱

افتخار آفرینی نمایندگان جم صنعت کاران در مسابقات جهانی کارگری فرانسه

افتخار آفرینی نمایندگان جم صنعت کاران در مسابقات جهانی کارگری فرانسه
نمایندگان شایسته شرکت جم صنعت کاران با کسب شش مدال رنگارنگ در مسابقات جهانی کارگری فرانسه 2018 برگ زرینی از افتخارات جم صنعت کاران را رقم زدند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران، دومین دوره مسابقات جهانی شرکت ها در شهر ساحلی لابول فرانسه برگزار شد که تیم ایران در ٥ رشته دوومیدانی، فوتسال، پینگ پونگ، والیبال سالنی و ساحلی در دو بخش زنان و مردان در این مسابقات حضور داشت.

در رشته دوومیدانی که با بیش از ١٣٠٠ ورزشکار از نقاط مختلف جهان در مواد مختلف با هم به رقابت پرداختند تیم ایران قهرمان شد و نمایندگان شایسته جم صنعت کاران نیز خوش درخشیدند و صاحب مدال های رنگارنگ شدند.

شرکت جم صنعت کاران دو نماینده (دو دونده) در این دوره از مسابقات داشت که احمدفرود یکی از نمایندگان شایسته جم صنعت کاران در دو پنج هزار متر جاده صاحب مدال طلا، در رشته پنج هزار متر پیست صاحب گردن آویز نقره و در رشته دو چهاردرصد متر امدادی مدال برنز را از آن خود کرد.

دیگر نماینده شایسته جم صنعت کاران، هادی خوبیاری در دومیدانی ماده 800متر صاحب مدال نقره، در پرش ارتفاع صاحب گردن آویز نقره ودر ماده چهار درصدمتر امدادی مدال برنز کسب کرد.

بنابراین گزارش در مجموع بهترین عملکرد کاروان اعزامی ایران را تیم دوومیدانی با ٢٤ مدال رنگارنگ کسب کرد که نمایندگان شایسته شرکت با کسب شش مدال سهم بسزایی از مدال های کسب شده در این دوره از مسابقات را داشتند.

 


۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۵۰
تعداد بازدید : ۸۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید