۱۶ بهمن ۱۴۰۱

بازدید سفیر آلمان و هیات همراه از پتروشیمی جم

بازدید سفیر آلمان و هیات همراه از پتروشیمی جم
سفیر جمهوری فدرال آلمان، معاون مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی و هیات همراه از واحد های مجتمع پتروشیمی جم بازدید کردند
سفیر جمهوری فدرال آلمان، معاون مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی و هیات همراه از واحد های مجتمع پتروشیمی جم بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، سفیر جمهوری فدرال آلمان، میکائیل بارون فون اونگرن-اشترنبرگ، معاون مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی محمدحسن پیوندی، سرپرست مدیریت طرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی مرضیه شاهدایی و هیات همراه صبح امروز از مجتمع پتروشیمی جم بازدید کردند و مورد استقبال مدیر عامل پتروشیمی جم قرار گرفتند.
این گزارش می افزاید: در این سفر یک روزه آقای میکائیل بارون فون اونگرن اشترنبرگ و هیات همراه را محمدحسن پیوندی معاون مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی همراهی می نماید.
پیوندی در نشستی که صبح امروز با حضور سفیر آلمان و هیات همراه در سالن کنفرانس پتروشیمی جم در عسلویه برگزار شد با اسلاید های مختلف ایشان را از طرح ها و مجتمع های پتروشیمی کشور بیشتر آشنا کرد و توضیحاتی در این زمینه ارائه نمود.
سفیر آلمان با هیات همراه از واحد های مجتمع پتروشیمی جم بازدید کردند و مهندس بهشتیان مدیر عامل شرکت ایشان را با محصولات واحد های این مجتمع آشنا نمود.
شایان ذکر است در جدیدترین پرده از اظهار علاقه اروپایی ها به سرمایه گذاری صنعت پتروشیمی ایران، سفیر جمهوری فدرال آلمان با هدف آشنایی و بازدید از مجتمع های پتروشیمی و طرح های توسعه ای به عسلویه سفر کرد.
صنعت پتروشیمی ایران، دارای مزیت های بی نظیری است که برخی از ایران به عنوان بهشت آینده صنعت پتروشیمی نام می برند، بنابر این سرمایه گذاران خارجی و به ویژه اروپایی ها تمایل فراوانی برای حضور درطرح های پتروشیمی کشورمان دارند.
۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۰
تعداد بازدید : ۳,۶۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید