۱ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری مراسم تقدیر از کارگران نمونه شرکت جم صنعت کاران

برگزاری مراسم تقدیر از کارگران نمونه شرکت جم صنعت کاران
به مناسبت روز جهانی کارگر مراسم تقدیر از کارگران نمونه شرکت جم صنعت کاران با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران ، طی مراسمی در مجتمع پتروشیمی جم ،مهندس محسن آتش زمزم ، مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران از کارگران نمونه این شرکت در بخش های مختلف با اهدای هدیه و  لوح تقدیر ، تشکر و قدردانی کرد.

مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران در این مراسم با اشاره به شرایط سخت کاری در مجتمع پتروشیمی جم اظهار کرد:همه همکاران ما در شرکت جم صنعت کاران کارگر نمونه هستند چرا که همکاران  ما در پروسه تولید به کشورعزیزمان خدمت می کنند که دارای ارزش و اهمیت بالایی است.

مهندس آتش زمزم تصریح کرد: از ابتدای ورود به شرکت مشکلات کارکنان را ارزیابی کردم و برای برطرف کردن آنها به همراه کارکنان شرکت تلاش کردیم و خوشبختانه تاکنون توانسته ایم بخش عمده ای از مشکلاتی که مدنظر کارکنان بوده است را برطرف نماییم و امروز همکاران من در شرکت جم صنعت کاران تفاوت را نسبت به سال گذشته احساس می کنند.

وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم  در یک فضای دوستانه با بهبود شرایط پرسنل  بهره وری شرکت را بالاتر ببریم و بتوانیم در پروسه تولید ملی نقش موثرتری إیفا نماییم .

مدیرعامل شرکت جم صنعت کاران با بیان اینکه تا کنون اکثر درخواست های کارکنان را پیگیری و برطرف کرده ایم گفت:ما در تلاش هستیم تصمیماتی که در شرکت اتخاذ می کنیم هماهنگ با منطقه ویژه باشد چرا که بدون مجوز آنها نمی توانیم کاری یکسویه انجام دهیم و در تلاش هستیم با دریافت مجوزات لازم از سوی منطقه ویژه مسایل باقی مانده مدنظر کارکنان را هم به سرانجام برسانیم.

۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۸:۴۳
تعداد بازدید : ۲,۶۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید