۱۲ خرداد ۱۴۰۲
شرکت جم صنعت کاران|تجهیزات و ماشین آلات

تجهیزات و ماشین‌آلات جم صنعتکاران

یکی از وجوه  تمایز شرکت جم صنعتکاران (JSCO) با سایر شرکت‌ها مجموعه‌ی گسترده‌ای از ماشین آلات سبک و سنگین است که امکان اجرای هر نوع پروژه صنعتی و عمرانی را امکان‌پذیر می‌کند. 
مجموعه‌ای از لیفتراک ها، جرثقیل‌ها، بالابرها، کامیون‌ها، لودرها، دستگاه‌های جوش و ... ناوگان گسترده ماشین‌آلات این شرکت را تشکیل می‌دهد تا  ایفای نقش موثر در هر پروژه‌ای امکان‌پذیر شود.
از سوی دیگر این شرکت خود را به یک تیم حرفه‌ای تعمیر و نگهداری مجهز نموده تا با اتکا به نیروهایی حرفه‌ای JSCO این خدمت را با تمام شرکت‌های طرف قرارداد و شرکای تجاری به اشتراک گذارد.

لیست تجهیزات و ماشین آلات:

 

جرثقیل گِرُو آر تی ۵۴۰ ای (Grove RT540E)

جرثقیل Grove RT540E یک جرثقیل ۳۵ تنی با ارتفاع متغیر ۴ مرحله ای (۸/۹ متر تا ۳۱ متر)‌ است. گردش (حرکت شعاعی) (swing)  جرثقیل ۹/۷ متر – ۷/۱۳ متر است. 
این جرثقیل دارای فناوری "سیستم کنترل جرثقیل (Crane Control System (CCS))" و قابلیت ECO است که موجب کاهش هزینه‌های پروژه ها می‌شود. 
این جرثقیل برای نصب انواع سازه فلزی و اسکلت فلزی ساختمان،‌ مونتاژ و دمونتاژ تاورکرین (جرثقیل برجی)،‌ خاک کشی، بیرون آوردن بیل و لودر از داخل گود کاربری دارد. 
جرثقیل گِرُو آر تی ۵۴۰ ای

مینی لودر (بابکت) دراج ۷۶۱ (Doraj 761)

مینی لودر دراج موتور و سیستم انتقال قدرت قوی و قدرت مانور بسیار بالایی دارد. گیربکس های این مینی لودر تمام هیدرولیک است و از موتورهای YANMAR و Deutz  با ۴ سیلندر بهره می‌برد. این مینی لودر قابلیت نصب جلوبند،‌ پیکور، جارو یا گریدر برای عملیات‌های مختلف را داراست. همچنین مجهز به اهرم Joystick هیدرولیکی همراه با کلیدهای کاربری الکتریکی است که کمک می کند راندمان این دستگاه به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یابد. 

مینی لودر (بابکت) دراج ۷۶۱

تراکتور فرگوسن ای ۱۵۶۸ (FERGUSON E1568)

تراکتور بیل دار E1568 از محصولات شرکت آمریکایی Massey Ferguson است. این تراکتور با توان زیاد و کیفیت ساخت بسیار خوب قابلیت عملیاتی بسیار بالایی دارد. 

تراکتور فرگوسن ای ۱۵۶۸

لیفتراک تلسکوپی منیتو ام آر تی ۱۸۵۰ (MANITOU MRT1850)

لیفتراک تلسکوپی منیتو با قابلیت استفاده از دستگاه های تله هندلر کاربری های مختلف را ممکن می کند. این لیفتراک با توان بالابری ۵ تن تا ارتفاع ۱۸ قدرت عملیاتی بسیار بالایی دارد. شرکت فرانسوی منیتو یکی از شرکت های برتر اروپا در زمینه ساخت ماشین آلات ساختمانی است. محصولات این شرکت با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا یکی از پایین‌ترین ضرایب استهلاک را در میان نمونه های مشابه برخوردار است. 

لیفتراک تلسکوپی منیتو ام آر تی ۱۸۵۰

بالابر ۲۰۰ ای تی جی منیتو (MANITOU 200 ATJ)

این بالابر یکی از محصولات دیگر شرکت فرانسوی منیتو است که توان بالابری ۲۳۰ کیلوگرم را دارد. شرکت جم صنعت کاران دو دستگاه از این بالابرها را در اختیار دارد.

بالابر ۲۰۰ ای تی جی منیتو

کامیون ۲ تن ایسوزو

شرکت جم صنعت کاران یک کامیون ۲ تن ایسوزو برای استفاده در پروژه‌های شرکت در اختیار دارد. این کامیون ها که از محصولات شرکت ایسوزو موتورز ژاپن هستند به عنوان یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار شناخته می شوند. 

کامیون ۲ تن ایسوزو

کمپرسورهای هوا

شرکت جم صنعت کاران دو دستگاه کمپرسور هوا برای استفاده در پروژه‌های شرکت در اختیار دارد. یکی از این دستگاه‌ها از نوع کمپرسور دیزل اطلس کوپکو مدل XATS 1200 است. کمپرسور دیزل اطلس کوپکو مدل XATS 1200 دبی هوای فشرده خروجی معادل ۳۴/۷ متر مکعب بر دقیقه دارد و حدود ۱۰ بار فشار فراهم می کند. این کمپرسور برای عملیات های پرفشار مناسب است و فشار هوادهی قابل قبولی دارد. کمپرسور دیگر از نوع هرتز است. 

کمپرسورهای هوا

دستگاه‌های جوش

شرکت جم صنعت کاران دو دستگاه دیزل جوش از نوع Miller ساخت آمریکا در اختیار دارد. این دستگاه ها از بهترین نمونه های موجود در بازار هستند، کیفیت جوش بسیار بالایی دارند و به دلیل وزن پایین قابل حمل هستند. 

دستگاه‌های جوش

مجموعه لیفتراک ها

شرکت جم صنعت کاران برای بالا بردن توان عملیاتی خود تعداد زیادی لیفتراک را برای استفاده در پروژه‌ها خریداری کرده است. مجموعه لیفتراک های جم صنعت کاران شامل ۱۶ دستگاه لیفتراک Linde (۳ تن) و ۴ لیفتراک (۳ تن) Toyota و یک لیفتراک ۷ تن تویوتا است. شرکت لینده آلمان از شرکت های پیشرو جهان در زمین ساخت ماشین آلات صنعتی است و محصولات این شرکت با توان بالا و قدرت عملیاتی زیاد ابزارهای کارآمدی برای مجریان پروژه‌ها هستند.