ماموریت شرکت جم صنعت کاران

شرکت جم صنعت‌کاران با اتکا به تجربه اجرایی درخشان، توانایی‌های عملی و فنی نیروهای متخصص و مجرب، بهره‌گیری از پشتیبانی و همراهی سهام‌داران شرکت و مالکیت و به‌کارگیری تجهیزات و ماشین‌آلات مدرن در زمینه ارایه خدمات تعمیر و نگهداری به واحدهای صنعتی، اجرای عملیات ساختمان و نصب و پیش راه اندازی و راه اندازی پروژه‌های صنعتی (ساخته شده به روش EPC یا سایر روش‌های مشابه) در عرصه صنایع داخلی و کشورهای همسایه فعالیت می‌کند. 
جم صنعت‌کاران در راستای سودآوری بلندمدت و تضمین رشد منافع و حفظ و افزایش سرمایه سهامداران از فناوری‌های روزآمد و کارآمد بهره می برد و خدمات خود را در بهترین و بالاترین سطح کیفی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و باصرفه اقتصادی معقول به بازار و مشتریان ارایه می‌کند. 
مدیران و نیروهای متخصص جم صنعت‌کاران در جهت رسیدن به هدف‌های پیش‌گفته به شکل پیوسته روش‌ها و فناوری‌های مورد استفاده خود را ارتقا می‌دهد و با به‌کارگیری رویکردهای نوین و اصول پیشرفت سازمانی به عنوان شرکتی نوآور، خوداصلاح‌گر و سرآمد در عرصه صنعت کشور شناخته می‌شود. 
 

چشم انداز شرکت جم صنعت کاران

رویکرد شرکت جم صنعت‌کاران به کسب و کار نگرشی سیستمی، متوازن و معطوف به بهره‌وری برای ذی‌نفعان است. برای نیل به این هدف‌ها فعالیت های شرکت حول دو محور بنیادین سازمان یافته است؛ این دو محور سودآوری و کسب رضایت سهامداران و همچنین خشنودی سایر ذی‌نفعان هستند. 

جم صنعت‌کاران به عنوان یک مجموعه حرفه‌ای و متخصص همواره نیازها، خواسته‌ها و انتظارات سهامداران و سایر ذی‌نفعان را شناسایی کرده و با استفاده از بهترین روش‌ها و بهره بردن از فناوری‌های مدرن انتظارات را برآورده کرده است. جم صنعت کاران برای نیل به این هدف‌ها پیوسته در پی ارتقای فن‌آوری‌ها و بهبود شیوه پیشبرد پروژه ها خواهد بود. 

یکی از هدف‌های بنیادین شرکت جم صنعت‌کاران حرکت در راستای توسعه صنعتی کشور و کمک به بهبود و بالندگی اقتصادی کشور و منطقه پارس جنوبی از طریق ارایه خدمات بهینه ساخت و بهره‌برداری به صنایع مختلف است.